Windows 11 Apple Ortaklığı Gelebilir!

Windows batakta değil ki zaten hocam.

Karmaşık pencelerinden dolayı söyledim bunu.

Ayrıca "Windows 11" olarak isimlendirilecek bu işletim sisteminin geliştiriciler için hazırlanmış bir ISO dosyası da muhtemelen bizzat Microsoft tarafından servis edildi.

Aynen dostum, Microsoft şu anda internetten yok etmeye çalıştığı bir sürümü kendi sızdırdı, aynen...

Bende burada biraz takılmıştım ama haber yaptıklarına göre exe olarak değil de Mac'in kendi uzantısı ile kurulduğunu düşünüyorum.
DMG uzantılı olan programlar MacOS için yazılmış programlardır yani Windows ile çalışması imkansız. Desteği gelse bile uyumsuz olur, illaki bir optimizasyon lazım.

Son düzenleyen: Moderatör:
DMG uzantılı olan programlar MacOS için yazılmış programlardır yani windows ile çalışması imkansız desteği gelse bile uyumsuz olur illaki bir optimizasyon lazım.
Bu konun sonunu şimdiden atıyorum. 🤣
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Anladım eğer çalışsaydı çok güzel olurdu.

iCloud Windows'ta zaten çalışıyor...

Buyurun buradan indirebilirsiniz:

Ben de iTunes çalıştırdım hem de Windows mağazasından. 😅

Konuyu yanlış anlamışım biraz. Ben macOS'u sevdiğim kadar Windowsu seviyorum ama düzensiz penceleri umutsutsuz ediyor. Eğer windows 11 beklentimi karşılamazsa. macOS bilgisayarıma kurulursa geçiş yapacağım.

Son düzenleme:
Bir ortaklık gelmez mi? Tek uzantı bütün cihazlarda ve işletim sistemlerinde çalışması.

Hayır geleceği düşünmüyorum gelse zaten Apple M1 işlemciden önce Intel işlemci kullanıyordu gelse o zaman gelirdi zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı