Windows 11 arama çubuğu değişti

Bende de aynı sorun var çok kötü görünüyor çıldırıcam.
1635007797851.png
1635007810137.png

Benimde aynı şekilde kafayı yiyeceğim.

Aynı sorun bende de var. Hatta ilk gördüğümde delirdim resmen format attım bilgisayara. Sonra düzelmedi daha da delirdim sonra sosyale baktım sorun benden kaynaklı değilmiş. Evde 7-8 bilgisayar var bazılarında sorun yok bazıları böyle. Acilen düzeltilmesi lazım. Altyapının değişmemesinin zararlarını görmeye başladık...

1635009481486.png

Bence bekleyin hocam. Bende nefret ediyorum ama en kötü ihtimal ile perşembe günü düzelir. Önceden UAC ekranı (yönetici yetkisiyle uygulama açmak için izin ekranı diyebiliriz) bugu vardı hızlıca düzeltilmişti. Bu da aynı şekilde olur diye düşünüyorum

Boşuna temiz kuruluma falan uğraşmaya değmez bence

Bence bekleyin hocam. Bende nefret ediyorum ama en kötü ihtimal ile perşembe günü düzelir. Önceden UAC ekranı (yönetici yetkisiyle uygulama açmak için izin ekranı diyebiliriz) bugu vardı hızlıca düzeltilmişti. Bu da aynı şekilde olur diye düşünüyorum

Boşuna temiz kuruluma falan uğraşmaya değmez bence

Bugün format attım sorun benden kaynaklı herhalde diye. Çözüm olmadı merak etmeyin atar atmaz hiçbir şey kurmadan direk arama kısmına bastım yine bozuk görünüyordu.

Bugün format attım sorun benden kaynaklı herhalde diye. Çözüm olmadı merak etmeyin atar atmaz hiçbir şey kurmadan direk arama kısmına bastım yine bozuk görünüyordu.

Bende de aynı şekilde. Tam format atacaktım.

İşe yaramıyor maalesef denedim. Denedikten sonra yine arama kısmını bozuk görünce bu konuyu görmesem kalp krizi geçirecektim sinirden bir sürü programı baştan kurmak bayağı eziyet.

Haklı olabilir, çoğu kişinin (benimki de dahil olmak üzere) sürümü farklı
Hayır, sürümle bir alakası yok. Microsoft'un Windows arama çubuğunu besleyen sunucularında sorun var. Windows 11 yüklü bilgisayarlara Windows 11 arama stilini vermek yerine Windows 10 arama stilini veriyor. Sorun bundan kaynaklı.

Microsoft bu sorunu mutlaka düzeltecektir. Başka yapmanız gereken bir şey yok. :)
Bende 22000.282'ye yükseltince oldu.

Aynı sorun bende de var. Hatta ilk gördüğümde delirdim resmen format attım bilgisayara. Sonra düzelmedi daha da delirdim sonra sosyale baktım sorun benden kaynaklı değilmiş. Evde 7-8 bilgisayar var bazılarında sorun yok bazıları böyle. Acilen düzeltilmesi lazım. Altyapının değişmemesinin zararlarını görmeye başladık...

Eki Görüntüle 1196592
1635052040826.png

Düzeldi. Herkese teşekürler

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı