Windows 11 ayarlardan geri Windows 10'a döndürülürse bir sorun çıkar mı?

_fatih_kartal_

Centipat
Yer
uşak
Daha fazla  
Meslek
öğrenci
Merhaba ben şu an Insider sürümü olan Windows 11 kullanıyorum ve geçtiğimden beri biraz FPS kaybı yaşadım. Amacım 10'a geçmek değil ve bu yüzden ayarlardaki sıfırlamayı kullanacağım ama sıfırlama sonrası Insider olduğu için hesap bulamadığında kilitlenirse diye bir anda aklıma takıldı, bu yüzden böyle bir şey olursa diye alternatifler için açtım bu konuyu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim bildiğim hayır.
Merhaba ben şu an Insider sürümü olan Windows 11 kullanıyorum ve geçtiğimden beri biraz FPS kaybı yaşadım. Amacım 10'a geçmek değil ve bu yüzden ayarlardaki sıfırlamayı kullanacağım ama sıfırlama sonrası Insider olduğu için hesap bulamadığında kilitlenirse diye bir anda aklıma takıldı, bu yüzden böyle bir şey olursa diye alternatifler için açtım bu konuyu.

Şu fotoğrafa bir bakar mısın neyi seçmem lazım.
Ayarlar 1.07.2021 19_17_14.png

Konu başlığını yanlış düzenlemişler modlar :) zaten ayarlardan geri Windows 10'a dönemiyorum sadece Windows 11'i sıfırlayıp yine Windows 11 kullanacağım ama o sırada hesap olmazsa diye kilitlenir diye korktum eğer yukarıdan farklıysa özür dilerim
Benim bildiğim hayır.

Şu fotoğrafa bir bakar mısın neyi seçmem lazım.
Eki Görüntüle 1092692

Geliştirme kanalı bu arada yani en üstteki

Şöyle bir uyarıda da bulunayım. Ben win10 a geri dönmüştüm. 2 gün sonra bilgisayarı kapatırken standart güncelleme yapacak sandım sonra bir baktım yine win11 e döndü. Yani insider'dan çıkmadıkça devamlı win11 e yönlendirebiliyor

Geri
Yukarı