Windows 11 Bluetooth kulaklık bağlanıyor ama ses gelmiyor

• Konuyu başlatan Zebiux
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 65
  • Görüntüleme 22B
Anker q10 kulaklığımda ben de aynı sorunu yaşıyorum Win11'de. Bluetooth sürücülerini kaldırdım kurdum düzelmedi. Kulaklık bağlı ama ses kaynaklarında bağlı değil gözüküyor.

Eki Görüntüle 1230616
Sanırım cihazların win 11 uyumsuzluğu hâlen bir değişme ve güncelleme yok.cop oldu cihazlar.maalesef
Windows 10'a geri döndürüp deneyin derim.
Win 10 da sorun yok çalışıyor ama işte donmesek onlar çalışsa 😄👍

Aynı sorunu yaşıyorum. Shure kulaklığına TRN adaptör aldım sorunu bu adaptörde yaşıyorum. WIN 11 ile uyum sorunu olduğunu sanmıyorum çünkü masaüstü PC'de WIN 11 yüklü onda sorunsuz çalışıyor ama Laptop'a bağlanıp ses alamıyorum. Bağlanıyor sadece, ses yok.

Sorun WIFI kartından kaynaklanıyor olabilir, PC'de AX200, laptop'da AC 7260 var.

Son düzenleme:
Çözüm bulabilen var mı arkadaşlar? Windows 10'da Denetim Masası'ndan kulaklığın mikrofonunu devre dışı bırakınca ses geliyordu ancak Windows 11'de bu işlemi yapamıyorum çok can sıkıyor.

Sorun windows da. Bende de normal çalışırken bir anda çalışmaz oldu. O sırada güncelleme de gelmedi. Sonrasında gelen güncellemeler de sorunu çözmedi. Bağlanıyor ama ses cihazı olarak görünmüyor.

Anakartın kendi bluetooth'u ve usb bluetooth ve iki farklı bluetooth kulaklık ile denedim.

Geçen gün gelen Windows 11 güncellemesi problemimi gidermiş gözüküyor🥳her iki kulaklığım(qcy t5 ve t7)çalışıyor.
Bilgisayar güncellemesi ile düzelmiş olabileceğini düşünüyorum.Huawei matepad d15 amd ryzen 5.Huawei de kendi servisinden geçenlerde güncelleme göndermişti.Realtek audio düzenlemeside olmuş olabilir pek hakim değilim.

Son düzenleme:
Geçen gün gelen Windows 11 güncellemesi problemimi gider miş gözüküyor🥳her iki kulaklığım(QCY T5 ve t7)çalışıyor.
Bilgisayar güncellemesi ile düzelmiş olabileceğini düşünüyorum. Huawei matepad D15 AMD Ryzen 5.Huawei de kendi servisinden geçenlerde güncelleme göndermişti. Realtek Audio düzenlemeside olmuş olabilir pek hakim değilim.

Bende be Huawei matebok 14 var, QCY T5 ile bağlanamıyordum. Problem kesin çözüldü mü? Başka deneyen arkadaş var mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı