Windows 11 boot error

Mr0Wido

Decapat
Daha fazla  
Geçen hafta PC'yi Windows 11'e güncelledim. Sıkıntısız kullanıyordum. 2 gün önce elektrikler gitti ve sonradan PC'yi yeniden açtığımda siyah ekran çıktı ve şöyle bir error verdi, "UNMOUNTABLE_BOOT_VOLUME". Tekrar tekrar yeniden başlattım ve birkaç deneme sonrası Windows açıldı. Fakat bugün aynı şeyi yaşadım hiçbir şekilde açılmıyor bu hatada takılı kaldım. Önceki seferde en azından onarım falan çalıştırıyordu şimdi onu da yapmıyor. Sadece açılıyor hata veriyor ardından kapanıyor. Ne yapmalıyım elimde format USB'si var ne olur ne olmaz diye hazırlamıştım ama kurtarabilirsem formata gerek olmasın.
@Recep Baltaş

Hocam büyük ihtimal Windows dosyaları bozulmuş çünkü Windows 11 bildiğiniz gibi stabil değil tam temiz kurulum ile Windows 10 kurup tekrar geçmeniz gerekli.

Hocam büyük ihtimal Windows dosyaları bozulmuş çünkü Windows 11 bildiğiniz gibi stabil değil tam temiz kurulum ile Windows 10 kurup tekrar geçmeniz gerekli.

Hocam şimdi açıldı neden açılmıyor, neden açılıyor hiçbir fikrim yok. 3 saate yakındır da kapat-aç yaptım. Ve şu an Windows açıldı bunu düzeltmemin bir yolu var mı?

Hocam şimdi açıldı neden açılmıyor, neden açılıyor hiçbir fikrim yok. 3 saate yakındır da kapat-aç yaptım. Ve şu an Windows açıldı bunu düzeltmemin bir yolu var mı?

Windows 11 yeni yeni oluşuyor hocam eğer olursa bir temiz kurulum yapın Windows 10 kullanmanızı öneririm bekleyin Windows 11 bir iyice arınsın tam kullanılabilir hale gelince kurun ama illa kullanacağım diyorsanız temiz kurulum deneyin.

Yeni konular

Geri
Yukarı