Windows 11 Build 22000.100 (KB5004300) bilinen hatalar

BOOTKIT

Decapat
Makaleler
1

Derleme 22000.100'deki bilinen sorunlar​

Microsoft ayrıca Windows 11 Build 22000.100'de birden çok sorunu onaylamıştır. Bilmeniz gerekenler şunlardır:
  • Görev çubuğu bazen titreyecek ve ayarlar uygulaması çökecektir.
  • Türkçe görüntüleme dilini kullanırsanız Explorer.exe çökecektir.
  • Bir masaüstü simgesine tıklarsanız Windows bazen yanlış öğeyi seçer.
  • Arama paneli açılmayabilir.
  • Arama paneli siyah görünebilir.
Şirket ayrıca bazı yapılandırmalarda Windows Widget'ları özelliğini engelleyebilecek bir hata raporlarını da araştırıyor. Widget'larla ilgili sorunlarınız varsa oturumu kapatıp tekrar oturum açabilirsiniz. Benzer şekilde, başka bir hata, widget panosunun harici monitörlerde doğru şekilde görünmesini engelleyebilir.

Buradaki;

1627030972935.png

Olan yazıyı Türkçe diline çevirip direkt olarak yazmışsınız. Sonda da kopyalama yapmışsınız tamamen. Bunu zaten siteye girip okunabilir. Konu açmanızın amacı bu güncellemeyi tartışmak gibi bir şey mi?

Üçüncü şıkkı sürekli yaşıyorum. Daha önce Microsoft'a bildirmiştim.

Evet Windows 11 ilk dev sürümünden beri o hata var henüz bende anlamadım o olayı sürekli raporlamamıza rağmen bir sonraki Update'de düzeltilir inş. 21H2 Windows OS tarafından grafik işlemci kontrol altında durumuda var onu da bekliyorum inş oda kalkar diye.

Buradaki;

Eki Görüntüle 1115843

Olan yazıyı Türkçe diline çevirip direkt olarak yazmışsınız. Sonda da kopyalama yapmışsınız tamamen. Bunu zaten siteye girip okunabilir. Konu açmanızın amacı bu güncellemeyi tartışmak gibi bir şey mi?
Yerelleştirme yapılabilir, değil mi? Herkes İngilizce bilmeyebilir.

Geri
Yukarı