Windows 11 çıktığında Recep Baltaş bütün bilgisayarlara önerir mi?

triggerr

Hectopat
Daha fazla  
Selamlar, iyi forumlar. Böyle bir konu açmıştım zamanında, Recep Baltaş neden bütün bilgisayarlara Windows 10 kuruyor diye. Şimdi Windows 11 medyaya ve tam olarak olmasa da kullanıcılara sunuldu. Windows 11 tam olarak çıktığında Recep Baltaş, bulduğu bütün bilgisayarlara Windows 11 kurar mı? Windows 10'u kötülemeye başlar mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence herkese önermez. Çünkü kiminin PC'si Windows 10'u bile zor kaldırıyor. Windows 11'i en düşük orta seviyede bir PC kaldırır bence.

Bence de öyle olacak.

Selamlar, iyi forumlar. Böyle bir konu açmıştım zamanında, Recep Baltaş neden bütün bilgisayarlara Windows 10 kuruyor diye. Şimdi Windows 11 medyaya ve tam olarak olmasa da kullanıcılara sunuldu. Windows 11 tam olarak çıktığında Recep Baltaş, bulduğu bütün bilgisayarlara Windows 11 kurar mı? Windows 10'u kötülemeye başlar mı?
Recep Baltaş önerince ne oluyor anlamadım. 2. olarak Recep baltaşın diğer bilgisayarlara windwos 11 kurar mı sorunuz biraz saçma.
Yani Windwos 11 hangi sistemlere uygun olur diyor iseniz bence düşük-orta 8GB RAM'e sahip bir cihaz için uygun olur ve SSD.

Geri
Yukarı