Windows 11 Defender açılmıyor

emirtpp

Hectopat
Yer
İstanbul / Küçükçekmece
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar bir program yükleyeceğim ve Windows onu virüs algılıyor Defender'ı kapatacağım bu kısım geliyor nasıl çözebilirim?

1629579108362.png

1629579117467.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows 11’e geçmeyin dedik kaç kere’cilerden önce söyleyeyim: Windows 11 daha deneme aşamasında. Beta’da bu sorunlar çoğunlukla azaldı fakat Developer’da bu sorunlar hala var. Eğer Developer bölümünde iseniz biraz normal. (Insider için söylüyorum.)

Merhaba arkadaşlar bir program yükleyeceğim ve Windows onu virüs algılıyor Defender'ı kapatacağım bu kısım geliyor nasıl çözebilirim?

Eki Görüntüle 1144859

Eki Görüntüle 1144860

Hocam bir brogram vardı Defender aç kapa diye verimmi onu size?
Windows 11'e geçmeyin dedik kaç kere'cilerden önce söyleyeyim: Windows 11 daha deneme aşamasında. Beta da bu sorunlar çoğunlukla azaldı fakat Developer'da bu sorunlar hala var. Eğer developer bölümünde iseniz biraz normal. (Insider için söylüyorum.)

Hocam bende bu hata yok.

Windows 11’e geçmeyin dedik kaç kere’cilerden önce söyleyeyim: Windows 11 daha deneme aşamasında. Beta’da bu sorunlar çoğunlukla azaldı fakat Developer’da bu sorunlar hala var. Eğer Developer bölümünde iseniz biraz normal. (Insider için söylüyorum.)
İnsider kullanıyorum tekrar W10'a geçelim bari.

Bu sorun bende de vardı şu şekilde çözdüm:
Powershell'i yönetici olarak açıp şu kodu yazdıktan sonra açılmaya başladı
"Get-AppxPackage Microsoft.SecHealthUI -AllUsers | Reset-AppxPackage"

Yeni konular

Geri
Yukarı