Windows 11 deneyimlerim

Arkadaşlar şans dileyin. Dün kurdum Windows 11'i anca bugün detaylı inceleyeceğim, yakında konu da açarım zaten bununla alakalı.

Bir sıkıntı oldu mu?
Daha önce "Windows Defender" tam taramıyor diye konu açmıştım fakat çözüm bulamamıştım. Yani Windows Defender tam taramıyordu halen tam taramıyor yani tarama çubuğu dolmadan taramayı bitiriyor bu Windows'10 dan kalma bir sorun

-Windows Defender'da Virüs ve Tehtit koruması bölümü ben açsamda bilgisayarı yeniden başlattığımda geri kapanıyor ama bilgisayarı yeniden başlatmadan kapat aç yaptığımda ne oluyor bilmiyorum bugün deneyeceğim.

-Microsoft Store'umda incelemeler bölümü yoktu incelemeler bölümü geri geldi

-EK olarak simgeler yüklenmiyor bazen

bunlar dışında bir şey sezmedim.

Daha önce "Windows Defender" tam taramıyor diye konu açmıştım fakat çözüm bulamamıştım. Yani Windows Defender tam taramıyordu halen tam taramıyor yani tarama çubuğu dolmadan taramayı bitiriyor bu Windows'10'dan kalma bir sorun.

-Windows Defender'da virüs ve tehdit koruması bölümü ben açsamda bilgisayarı yeniden başlattığımda geri kapanıyor ama bilgisayarı yeniden başlatmadan kapat aç yaptığımda ne oluyor bilmiyorum bugün deneyeceğim.

-Microsoft Store'umda incelemeler bölümü yoktu incelemeler bölümü geri geldi.

Bunlar dışında bir şey sezmedim.

Windows Defender koruma kapat aç belki olur birde incelemeler derken.

Microsoft Store'da insanların uygulama hakkında düşünce, fikirlerini yazdıkları bölüm.

Ek olarak bir de simgeler bazen gözükmüyor gözüme batan tek sorun şu anda bu.

Simgeler gözükmeme sebebi sorun laptop kullanıyosan şöyle düzletcen laptop kullanıyorsan başlat sağ tıkla -> aygıt yöneticisi -> piller -> Microsoft acpi uyumlu denetim yönetim pili -> sağ tıkla devre dışı bırak ben böyle kullanıyorum.
Microsoft Store'da insanların uygulama hakkında düşünce, fikirlerini yazdıkları bölüm.

Ek olarak bir de simgeler bazen gözükmüyor gözüme batan tek sorun şu anda bu.

Ve inceleme bölümünün yeri değiştirildi.

Son düzenleme:
Simgeler gözükmeme sebebi sorun laptop kullanıyosan şöyle düzletcen laptop kullanıyorsan başlat sağ tıkla -> aygıt yöneticisi -> piller -> Microsoft acpi uyumlu denetim yönetim pili -> sağ tıkla devre dışı bırak ben böyle kullanıyorum.

Ve inceleme bölümünün yeri değiştirildi.
Ama genel olarak çok beğenmedim Windows 11'i bir kaç saat sonra muhtemelen eğer fikrimi değiştirmessem Windows 10'a geri dönmüş olacağım.

O değil de halen elim başlat menüsü için sola gidiyor azizim :( biliyorum sola alabiliyoruz da yeniliğe ayak uydurmaya çalışacağım ben eğer kullanmaya devam edersem.

Değiştire biliyorsun.
Görev çubuğu sağ tıkla -> göreb çubuğu ayarları -> TaskBar Behaviors -> Orta dan sola çek

Yeni konular

Geri
Yukarı