Windows 11 deneyimlerim

freakcnsl

Hectopat
Merhabalar.
Sizlere Windows 11 deneyimlerimi aktaracağım. Sistemim düşük olduğu için daha çok hatalar ile karşılaştım. ilk çıktığı günden beri kullanıyorum. İlk çıktığında acayip bug vardı. Güncellemeler gelince düzelmeye başladı. Ara sıra ekran gidip gelirdi. Oyunlarda FPS düşüşü yaşadım. Yalnız sistemden sisteme değişiyormuş sanırım. Sağ tık menüsü hiç hoşuma gitmedi. Şahsen ben Windows 11'i hiç beğenmedim. Duvar kağıdını görünce midem bulanıyor artık. Windows 10'a geçtim. Siz de deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz.

Merhabalar.
Sizlere Windows 11 deneyimlerimi aktaracağım. Sistemim düşük olduğu için daha çok hatalar ile karşılaştım. ilk çıktığı günden beri kullanıyorum. İlk çıktığında acayip bug vardı. Güncellemeler gelince düzelmeye başladı. Ara sıra ekran gidip gelirdi. Oyunlarda FPS düşüşü yaşadım. Yalnız sistemden sisteme değişiyormuş sanırım. Sağ tık menüsü hiç hoşuma gitmedi. Şahsen ben Windows 11'i hiç beğenmedim. Duvar kağıdını görünce midem bulanıyor artık. Windows 10'a geçtim. Siz de deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz.
Zamanla iyileşeceğini düşünüyorum. Windows 10 bile tamamen olmuş sayılmaz.

Destekleyen sistemlerde daha performanslı olacağı belli. Son olarak zevkler tartışılmaz.

Zamanla iyileşeceğini düşünüyorum. Windows 10 bile tamamen olmuş sayılmaz.

Destekleyen sistemlerde daha performanslı olacağı belli. Son olarak zevkler tartışılmaz.

Tabii ki. Belirttiğim gibi sistemim düşük olduğu halde yeni nesil olduğu için Windows 11 güncellemesi geldi. Hataların olması gayet normal. Sonuçta çıkalı 3 ay oldu.
Abi bende bu son iki gündür donma oluyor ya. İnşallah windows 11 kaynaklıdır. Bilgisayarı şimdi garantiye göndermek istemiyorum.
İsterseniz Windows 10 a geri dönün. Karar sizin.
Bu arada Windows 11 de 3 kere mavi ekran yedim. Mavi ekran demek pek doğru olmaz ama:)

2.ay önce gaza gelip indirdim Windows 11 birkaç oyuna indirip girmek istedim ve sonuç saniye başında droplanma takılma sorunları yaşadım hemen temiz kurulum ile Windows 10'a geri döndüm şu an rahatım. Yeni bir işlemci aldığım vakit tekrar Windows 11'e geçmeyi düşünüyorum tasarım vb. bayağı hoşuma gitti.

Yararlı özellikleri kaldırarak kendi topuğuna şıkmış Microsoft.

Bunun bedelini ağır ödeyecek. Kendini Apple sanıp kısarak güncellenme vereceğini sanıyor ama bu mobil bir işletim sistemi değil. İnsanların kullanacağı pek çok alternatif işletim sistemi mevcut.

2.ay önce gaza gelip indirdim Windows 11 birkaç oyuna indirip girmek istedim ve sonuç saniye başında droplanma takılma sorunları yaşadım hemen temiz kurulum ile Windows 10'a geri döndüm şu an rahatım. Yeni bir işlemci aldığım vakit tekrar Windows 11'e geçmeyi düşünüyorum tasarım vb. bayağı hoşuma gitti.

Windows 10 da iken GTA 5 orta grafiklerde kaymak gibi oynuyordum. Windows 11'e geçtikten sonra en düşük grafiklerde oynayamadım. Uzun süre Windows 11'e geçmeyi düşünmüyorum.

Geri
Yukarı