Windows 11 desteklenmeyen bilgisayara ISO ile kurulursa güncelleme alır mı?

• Konuyu başlatan lmwe
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 7
  • Görüntüleme 1B

lmwe

Centipat
Daha fazla  
Bilgisayarımın işlemcisi dışında tüm özellikleri Windows 11'i destekliyor, Microsoft'un sitesinden Windows 11 ISO dosyasını indirip temiz kurulum yapsam herhangi bir sorun yaşar mıyım? Windows 11'e gelecek güncellemeleri ben de alır mıyım?

1634373512271.png

1634373520147.png

Microsoft sitesinden usb yazdırarak kurabilirsin ancak Windows 11 tavsiye etmiyorum. Yavaşlar sistemin ve internetin. Şu an stabil değil. Windows 10'dan devamke..

Bilgisayarımın işlemcisi dışında tüm özellikleri Windows 11'i destekliyor, Microsoft'un sitesinden Windows 11 ISO dosyasını indirip temiz kurulum yapsam herhangi bir sorun yaşar mıyım? Windows 11'e gelecek güncellemeleri ben de alır mıyım?

Eki Görüntüle 1190378

Eki Görüntüle 1190379

Güncellemeleri alır mı bilmem, ama sistemin kaldırmıyorsa yüklememeni şiddetle tavsiye ederim. Çünkü illaki sana sorun çıkartacaktır.

Eki Görüntüle 1190378

Eki Görüntüle 1190379

Ben yukledim merak etme sorun cikmaz ama simdilik yukleme sorun cikarabilir Windows 10 suanlik iyi Windows 11'in cok buglari var.

Yeni konular

Geri
Yukarı