Windows 11 destekliyor fakat desteklemiyor diyor

DarkRight

Decapat
Daha fazla  
RAM
Corsair Vengence 8x2 3000 Mhz CL16
SSD veya HDD modeli
JD 120GB + SAMSUNG 256 NVM2
Ekran kartı
Sapphire Pulse Rx 570 8GB
Anakart
Gigabyte b450 m-h
İşlemci
Ryzen 5 1600 af
Merhaba değerli arkadaşlar bilgisayarım Windows 11 sorgusunda destekliyor TPM filan her şeyini açtım Microsoft'tan Windows 11 USB kurulumunu indirip USB'ye kurdum fakat kurulumda Windows 11 Pro seçtikten sonrasında bilgisayarınız desteklemiyor diye hata alıp ilerleyemiyorum. Fakat Windows Update bile Windows 11 yükseltme indirmesi geldi neden yapar nasıl ilerleyebilirim yardımcı olur iseniz sevinirim iyi günler cümleten.

Dosya Ekleri

• Screenshot_9.png
    Screenshot_9.png
    69,9 KB · Görüntüleme: 56
Merhaba değerli arkadaşlar bilgisayarım Windows 11 sorgusunda destekliyor TPM filan her şeyini açtım Microsoft'tan Windows 11 USB kurulumunu indirip USB'ye kurdum fakat kurulumda Windows 11 Pro seçtikten sonrasında bilgisayarınız desteklemiyor diye hata alıp ilerleyemiyorum. Fakat Windows Update bile Windows 11 yükseltme indirmesi geldi neden yapar nasıl ilerleyebilirim yardımcı olur iseniz sevinirim iyi günler cümleten.
USB'yi biçimlendirip,isoyu tekrar yaz öyle dene.

BIOS'ta Secure Boot açık değilse açar mısınız? Eğer açıksa ve sorun hala devam ediyorsa aşağıdaki linkten "Windows 11 Yükleme Yardımcısı" ile kurmayı deneyin.

hocam secure boot dediğiniz tpm ise açmıştım windows update den 11 e yükselttim denemek için şuan 11 oldu ama format atarken yardımcıyı indirip öyle formatlıyayım

Yeni konular

Geri
Yukarı