Windows 11, DirectX 11 destekleyecek mi?

Sayslowman

Decapat
Arkadaşlar, Windows 11 bildiğiniz üzere çıkacak. Bu da benim bu konuda ilk sorum. Sistem gereksinimlerini minimumun 1 tık üstünde (RAM hariç) karşılayan bir sistemim var. Ekran kartı kısmında DirectX 12 destekleyen ekran kartı diyor. Bende R7 240 var ve DirectX 11.1 idi diye hatırlıyorum. Şimdi, açacak mı, açmayacak mı? Yardımcı olur musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
R7 240'da Directx 12 desteği var. Directx 11.1, Directx 12 olarak geçiyor zaten. Aşağıdan bakabilirsiniz.
Ayrıca bütün Windows sürümleri önceki Directx sürümlerini içeren oyunları açabilir. Directx 9,10,11 gibi.

R7 240'da DirectX 12 desteği var. DirectX 11.1, DirectX 12 olarak geçiyor zaten. Aşağıdan bakabilirsiniz.
Ayrıca bütün Windows sürümleri önceki DirectX sürümlerini içeren oyunları açabilir. DirectX 9, 10, 11 gibi.

Hocam siz kurtarıcım falan olmalısınız. Çok üzülmüştüm Windows 11 kuramayacağım diye. Çok teşekkür ederim. ☺️

Arkadaşlar, Windows 11 bildiğiniz üzere çıkacak. Bu da benim bu konuda ilk sorum. Sistem gereksinimlerini minimumun 1 tık üstünde (RAM hariç) karşılayan bir sistemim var. Ekran kartı kısmında DirectX 12 destekleyen ekran kartı diyor. Bende R7 240 var ve DirectX 11.1 idi diye hatırlıyorum. Şimdi, açacak mı, açmayacak mı? Yardımcı olur musunuz?

Ekran kartınız DX 12 destekliyor.

Geri
Yukarı