Çözüldü Windows 11 Discord Update.exe hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

kwvll22

Femtopat
Arkadaşlar merhaba Windows 11'de Update yaptım ve sonra PC'yi tekrar başlattım ve Discord'umda bu görseldeki hata çıktı.
Nasıl düzeltirim? %appdata% - %localappdata%dan sildim tekrar yükledim ama hala aynı hatayı alıyorum.

Dosya Ekleri

• sfsdf.png
    sfsdf.png
    8,6 KB · Görüntüleme: 118
Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
.NET Framework 3.5 aktifleştir ve tamam de. Sonra Windows Update sizin yerinize indirsin gibi bir seçenek vardı onu seç ve sadece bekle 2-3Dk sürüyor.
1.png
2.png
Merhaba, aynı durumdan bende muzdaribim. Araştırmam sonucu KB5013628 güncellemesi ile .NET Framework'e birtakım güncellemeler geldiğini öğrendim. Çoğu kişinin yaşadığı bir problem olabilir.

o zaman ben yeni güncellemeyi mi beklemeliyim ? Windows 11in hatası mı ?
Merhaba, aynı durumdan bende muzdaribim. Araştırmam sonucu KB5013628 güncellemesi ile .NET Framework'e birtakım güncellemeler geldiğini öğrendim. Çoğu kişinin yaşadığı bir problem olabilir.
Windows güncellemesi yüzünden. Her şeyi bozdular 1 günde. Bende de açılmıyor.

Genelde yaşanan bir sorun gibi gözüküyor. 5 dakika önceye kadar açtığım uygulama şimdi çalışmıyor. Bazen bu getirdikleri güncellemeleri sorguluyor insan. Şuan güncelleme gelir mi, gelirse ne zaman gelir hiç bir fikrim yok.

Genelde yaşanan bir sorun gibi gözüküyor. 5 dakika önceye kadar açtığım uygulama şimdi çalışmıyor. Bazen bu getirdikleri güncellemeleri sorguluyor insan. Şuan güncelleme gelir mi, gelirse ne zaman gelir hiç bir fikrim yok.
Siz şuan nasıl kullanıyorsunuz discordu tarayıcıdan mı ? ve kesin olarak windows 11 ile alakalı bir sorun sanırım beklemeli miyim güncellemeyi
Uptadeti aç güncelleştirme geçmişi de altta güncelleştirmeleri kaldır var.
denedim ama maaleesef olmadı. sizde işe yaradı mı discord'a girebiliyor musunuz şuan

Siz şuan nasıl kullanıyorsunuz discordu tarayıcıdan mı ? ve kesin olarak windows 11 ile alakalı bir sorun sanırım beklemeli miyim güncellemeyi
Lawien'in dediği gibi, Updates - Update History - Uninstall Updates kısmından güncellemeyi kaldırabilirsin. Ben güncellemeyi beklemezdim. KB5013628 ve KB5013943 son güncellemeler, bunları kaldırırsan sorun çözülecektir.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı