Windows 11 eski sistemler için gelecek mi?

Asynn

Femtopat
Makaleler
2
- 32 Bit işlemci için 32 Bit OS desteği.
- Eski/Legacy BIOS desteği.
- TPM 2.0 olmayan anakart için kurulum desteği.
- HDD optimizasyonu.

Sizce Windows 11 eski sistemler için de gelir mi, doğrudan güncel sistemleri mi hedefler?

- 32 bit işlemci için 32 bit OS desteği.
- Eski/Legacy BIOS desteği.
- TPM 2.0 olmayan anakart için kurulum desteği.
- HDD optimizasyonu.

Sizce Windows 11 eski sistemler için de gelir mi, doğrudan güncel sistemleri mi hedefler?

Lite gibi bir sürüm geleceğini inanıyorum gelmezse TPM 2.0 yüzünden birçok bilgisayar Windows 11 kuramayacak.

Windows 10 ile çok fark olmayacağı ortada. Onun verdiği destekten daha fazlasını vermeyeceğini düşünüyorum. Hatta daha da berbat hale gelebilir.

10X'i çok bekledim. Elimde dokunmatik ekranlı 2GB RAM, Celeron işlemcili minibook var. Windows 10 ile çıktı ama bu OS olduğu gibi kalmadı ve daha da hantal oldu. Böyle cihazlarda kullanılmaz oldu. Şimdi 11S'e kaldık. Eğer Win32 desteği de olmazsa Allah bu Microsoft'un belasını versin.

Windows 10 ile çok fark olmayacağı ortada. Onun verdiği destekten daha fazlasını vermeyeceğini düşünüyorum. Hatta daha da berbat hale gelebilir.

10X'i çok bekledim. Elimde dokunmatik ekranlı 2GB RAM, Celeron işlemcili minibook var. Windows 10 ile çıktı ama bu OS olduğu gibi kalmadı ve daha da hantal oldu. Böyle cihazlarda kullanılmaz oldu. Şimdi 11S'e kaldık. Eğer Win32 desteği de olmazsa Allah bu Microsoft'un belasını versin.
Gerçekten eski sistemler için fişi doğrudan çekerler mi? Bu saydıklarımın hiçbirini yapmazlarsa kesinlikle eski bir sisteme kurulamaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı