Çözüldü Windows 11 Conquerors v1.5.1 açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

depth

Hectopat
Daha fazla  
Windows 11 kullanıyorum ve Age of History adlı oyunu Bloody europe adlı modla oynamak istiyorum. Bunun için. RAR dosyasındaki oyun klasörünü masaüstüne atıyorum ama .exe'yi çalıştırmaya çalışınca açılmıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
  1. Java yüklü mü?
  2. Neden JAR dosyasını WinRAR ile ilişkilendirdin?
Modu yapan kişi video yapmış, modu AOC2.jar ile açın diye. Sen ise onu WinRAR ile ilişkinedirmişsin. Java yükle ve dosya ilişkilendirmesini değiştirip Java yap.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Komutsatırı ile çalıştırıp hata bildirimini kopyala ve buraya yapıştır.

Dosyanın bulunduğu Klasördeyken (İndirilenler yada Belgeler gibi) WindowsPowerShell yazan yeri tıkla ve şu şekilde komut yaz: .\çalıştırmakistediğindosyaadı.exe

Komutsatırı ile çalıştırıp hata bildirimini kopyala ve buraya yapıştır.

Dosyanın bulunduğu Klasördeyken (İndirilenler yada Belgeler gibi) WindowsPowerShell yazan yeri tıkla ve şu şekilde komut yaz: .\çalıştırmakistediğindosyaadı.exe

Dosya Ekleri

• unknown_2021.11.28-15.23.png
    unknown_2021.11.28-15.23.png
    1,1 MB · Görüntüleme: 117
.\çalıştırmakistediğindosyaadı.exe...
RAR dosyasındaki oyun klasörünü masaüstüne atıyorum ama .exe'yi çalıştırmaya çalışınca açılmıyor.
Bu tür modların oyunun kurulu olduğu dizinde olması gerekmiyor mu? Ben bugüne kadar masaüstünden çalıştırılan bir mod görmedim...

Ayrıca başlığın çok saçma. Windows 11 Exe açıyor. O yüzden açamadığın Exe ne ise onu yaz başlığa uyarı almadan önce...

.\çalıştırmakistediğindosyaadı.exe...

Bu tür modların oyunun kurulu olduğu dizinde olması gerekmiyor mu? Ben bugüne kadar masaüstünden çalıştırılan bir mod görmedim...

Ayrıca başlığın çok saçma. Windows 11 exe açıyor. O yüzden açamadığın exe ne ise onu yaz başlığa uyarı almadan önce...

Conquerors v1.5.1 adlı klasörün içinde. Diğer mod ise a adlı klasörde aynı şekilde bu modla.

Dosya Ekleri

• unknown_2021.11.28-15.28.png
    unknown_2021.11.28-15.28.png
    1,9 MB · Görüntüleme: 119
  • unknown_2021.11.28-15.28_1.png
    unknown_2021.11.28-15.28_1.png
    184 KB · Görüntüleme: 114
  1. Java yüklü mü?
  2. Neden JAR dosyasını WinRAR ile ilişkilendirdin?
Modu yapan kişi video yapmış, modu AOC2.jar ile açın diye. Sen ise onu WinRAR ile ilişkinedirmişsin. Java yükle ve dosya ilişkilendirmesini değiştirip Java yap.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı