Windows 11 Geçici İnternet Dosyaları Silinmiyor

enrulyn

Centipat
Merhaba.
Üç aydır muzdarip olduğum ve şu ana kadar pek umursamadığım bir sorun bu. Disk temizleme yaparken "geçici internet dosyaları" sürekli sabit bir boyutta yer kaplıyormuş gibi gözüküyor fakat ne siliniyor ne de dosyaları görüntüle dediğimde bir dosya ile karşılaşıyorum. İnternette aradığım birçok yöntemi denedim fakat olmuyor, silinmiyor. Nasıl silebilirim?

Merhaba.
Üç aydır muzdarip olduğum ve şu ana kadar pek umursamadığım bir sorun bu. Disk temizleme yaparken "geçici internet dosyaları" sürekli sabit bir boyutta yer kaplıyormuş gibi gözüküyor fakat ne siliniyor ne de dosyaları görüntüle dediğimde bir dosya ile karşılaşıyorum. İnternette aradığım birçok yöntemi denedim fakat olmuyor, silinmiyor. Nasıl silebilirim?
Format at kesin çözüm gerek var mı yok.

Bu videodakileri denediniz mi?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videodakileri denediniz mi?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Evet buradakilerin hepsini daha önce denemiştim. Bence sorun dosyaların silinmemesi değil çünkü ortada dosya yok. Sanırım bu bir hata ve sanki orada belli bir miktarda dosya varmış gibi gözüküyor.

Kayıt defterinden falan bunu sıfırlayamaz mıyız?

Geri
Yukarı