Windows 11 geçilir mi?

reposion

Femtopat
Daha fazla  
Windows Update kısmına Windows 11 hazır şeklinde bir yükleme ekranı geldi. Sizce geçmeli miyim, hatalar düzeltilmiş midir?

Sistem özelliklerim:
Intel Core i7-11800H
NVIDIA GeForce RTX 3050 Ti

Uzun bir süre kullandım, bence geçilebilir. Çok tatlı bir arayüzü var. Şimdi oynadığım oyunlardan dolayı Windows 10'a düşürdüm sistemimi. Windows 11 arayüzünü arıyor gözlerim.

Uzun bir süre kullandım, bence geçilebilir. Çok tatlı bir arayüzü var. Şimdi oynadığım oyunlardan dolayı Windows 10'a düşürdüm sistemimi. Windows 11 arayüzünü arıyor gözlerim.
Oyunlarda vs. bir sıkıntı çıkarır diyorsun yani. Arayüzünü önemsemem fakat anlattığına göre iyi olmalı çok ayrıntılı bir şekilde incelemedim. Oyun performansı benim için önemlidir.

Windows Update kısmına Windows 11 hazır şeklinde bir yükleme ekranı geldi. Sizce geçmeli miyim, hatalar düzeltilmiş midir?

Sistem özelliklerim:
Intel Core i7-11800H
NVIDIA GeForce RTX 3050 Ti

HDD mi kullanıyorsunuz SSD mi? Ben HDD kullanıyorum bence yeterince hızlı, oyun performansı da iyi. Öneririm ben.

Oyunlarda vs. bir sıkıntı çıkarır diyorsun yani. Arayüzünü önemsemem fakat anlattığına göre iyi olmalı çok ayrıntılı bir şekilde incelemedim. Oyun performansı benim için önemlidir.
Hocam ben GTA San Andreas oynuyordum. 2004 oyunu olduğu için seslerde bir sıkıntı çıktı sadece. Onun dışında oynadığım hiçbir oyunda sıkıntı yaşamadım. Güncel oyunlarda çıkarmaz yani.

Hocam uzun zamandır kullanıyorum. Oynadığım oyunlarda (Valorant, CS:GO, FH4-5, ETS2, CarX) sıkıntı çıkarmadı ayrıca arayüzü çok güzel bence geçilebilir.

Geri
Yukarı