Windows 11 gelişmiş başlangıç kısmına girmiyor

Gerçeklik

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci : i5-9400F/ Ekran Kartı : GTX 1650 4 GB GDDR6 / RAM: 16 GB G SKILL / Windows 11 Pro
Telefon : iPhone 11 64 GB
Meslek
Oyuncu
Merhaba. Ben Windows 11 bilgisayarıma format atmak için gelişmiş başlangıç kısmına girecektim. Ayarlardan tıkladım yeniden başlat dedim ve pat diye mavi ekran verdi (artık siyah ekran ama olsun) yine de bir sorun olmuştur diye yeniden denedim ama her türlü siyah ekran veriyor. Bu sorunun çözümünü bilen var mı? Veya başka bir şekilde format atabilir miyim? Yazarsanız sevinirim.

Merhaba. Ben Windows 11 bilgisayarıma format atmak için gelişmiş başlangıç kısmına girecektim. Ayarlardan tıkladım yeniden başlat dedim ve pat diye mavi ekran verdi (artık siyah ekran ama olsun) yine de bir sorun olmuştur diye yeniden denedim ama her türlü siyah ekran veriyor. Bu sorunun çözümünü bilen var mı? Veya başka bir şekilde format atabilir miyim? Yazarsanız sevinirim.
Sıfırla yapacaksan ayarlarda da bulunuyor. Format atacaksan ise bilgisayar açılırken boot menüsüne girip USB ya da CD'yi seçebilirsin.

Aynı hatayı verecek mi diye denedim ama sıkıntısız gelişmiş başlangıç menüs açıldı. Seçeneklerde hala Windows 10 ibaresi var.

Çözümü şu kurtarma bölümü var orada gelişmiş bir başlangıç seçeneği olacak ona basacaksın. Sonra bilgisayarın yeniden başlayıp gelişmiş bir başlangıç yapacak.

Çözümü şu kurtarma bölümü var orada gelişmiş bir başlangıç seçeneği olacak ona basacaksın. Sonra bilgisayarın yeniden başlayıp gelişmiş bir başlangıç yapacak.
kardeşim işte girmiyor diyoruz hiçbirtürlü girmiyor, yeniden başlatınca Siyah Ekranda kalıyor öyle

Yeni konular

Geri
Yukarı