Çözüldü Windows 11 geliştirme kanalından betaya geçme

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

NIGHT_OWL

Centipat
Makaleler
1
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci : AMD Ryzen 5 5500 Quad-Core Processer 3.10GHz
Grafik Birimi : Gıgabyte Rx 560 4gb
yüklü bellek (RAM) : 16.00 GB
Sistem türü: 64 bit İşletim Sistemi, x64 tabanlı işlemci
Windows sürümü - Windows 11 Pro
RAM
Kingston 16GB Fury Beast 3200mhz
SSD veya HDD modeli
kingston
Ekran kartı
Radeon RX560
Anakart
msi a320m pro vd/s
İşlemci
ryzen3
Merhaba öncelikle yanlışlıkla Windows beta yerine geliştirici kanalına geçtim ve tekrar betaya seçmeye çalıştığımda seçemiyorum bu konulardan anlayan bilgisi olan yardımcı olursa şimdiden teşekkürler. ☺️

Dosya Ekleri

• image (1).png
    image (1).png
    69,4 KB · Görüntüleme: 24
  • image.png
    image.png
    1 MB · Görüntüleme: 24
Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Merhaba öncelikle yanlışlıkla Windows beta yerine geliştirici kanalına geçtim ve tekrar betaya seçmeye çalıştığımda seçemiyorum bu konulardan anlayan bilgisi olan yardımcı olursa şimdiden teşekkürler. ☺️

Insider üyesiyseniz ve geçerli ön izleme derlemesini çalıştıramadıysanız başlat > ayarlar > sistem > kurtarma seçeneğini belirleyin. Geri dön seçeneğinin yanındaki geri dön seçeneğini belirleyin.
22621.xxx sürümüne veya 22000.xxx sürümüne döndükten sonra beta kanala rahatlıkla geçebilirsiniz.
Insider üyesiyseniz ve geçerli ön izleme derlemesini çalıştıramadıysanız başlat > ayarlar > sistem > kurtarma seçeneğini belirleyin. Geri dön seçeneğinin yanındaki geri dön seçeneğini belirleyin.
22621.xxx sürümüne veya 22000.xxx sürümüne döndükten sonra beta kanala rahatlıkla geçebilirsiniz.

@489798 teşekkürler tüm her şeyi yaptım denedim olmadı sayende formattan kurtuldum kralsın...

Çözüm

Geri
Yukarı