Windows 11 geliyor! Microsoft attığı son 2 Tweet ile doğruladı!

Soft Donanım

Hectopat
Makaleler
6
Daha fazla  
Arkadaşlar, Microsoft'un dün attığı Tweet ile zaten doğrulanmıştı (aslında ISO sızdığından beridir Windows 11 geleceği belliydi :D) ancak 2 saat önce yeni bir Tweet attı. Artık Windows 11 gelmeyecek diye bir şey yok. Zira kadının gözüne iyi bakın, Windows 11'in varsayılan arka plan resmi var. Yani Windows 11 kesin geliyor, hepimize hayırlı olsun. İlk defa bir Windows'un çıkışına canlı canlı şahit oluyorum, çok heyecanlıyım. :D

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

İnanmayan ve milattan önce yazılan yazıya inanan kişilere artık kanıt olmuştur diye umut ediyorum.:)

Arkadaşlar, Microsoft'un dün attığı Tweet ile zaten doğrulanmıştı (aslında ISO sızdığından beridir Windows 11 geleceği belliydi :D) ancak 2 saat önce yeni bir Tweet attı. Artık Windows 11 gelmeyecek diye bir şey yok. Zira kadının gözüne iyi bakın, Windows 11'in varsayılan arka plan resmi var. Yani Windows 11 kesin geliyor, hepimize hayırlı olsun. İlk defa bir Windows'un çıkışına canlı canlı şahit oluyorum, çok heyecanlıyım. :D

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

İnanmayan ve milattan önce yazılan yazıya inanan kişilere artık kanıt olmuştur diye umut ediyorum.:)

Nedense temasını çoğu kişi beğenmedi ama ben beğendim :D

Bende şu an Windows 10 LTSB 2015 Build 10240 var. Tam sürüm çıksın kuracağım. En son kullandığıma göre geliştirme aşamasında kasmalar ve hatalar var. Tam sürüm çıkarsa şahane olur.

Tasarım 10 üzerinden 10, müthiş bir işletim sistemi olmuş. İlk kurduğumda aman aman kimler gelmiş böyle demiştim (18 Haziran 2021).

Son düzenleyen: Moderatör:
Ek olarak ekleyeyim bildiğiniz üzere Windows, YouTube ve Twitter profil fotolarını değiştirdi. Ancak gizli bir mesaj var, dikkatli bakarsanız koydukları resim Windows 11'in arka plan resminin büyütülmüş hali. :)
Untitled.png

Untitled2.png

Ben Windows 11'i çok beğendim sanırım 1 sene sonra geçeceğim.

Yeni konular

Geri
Yukarı