Çözüldü Windows 11 giris ekraninda klavye calismiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Makaleler
2
Daha fazla  
Merhaba. Dün akşam PC mi temizledim ve bıraktım. Şimdi açmaya çalıştım ve pin ekranında güvenlik hatası nedeniyle pin yenileyin diyordu. Butona bastım ve Microsoft ekranı geldi. Parola istedi yazdım ve fark ettim ki klavye çalışmıyor. PC'yi yeniden baslattim klavyeyi çıkarıp taktim ama nafile. Ekran klavyeside çalışmıyor ama caps look vs bunların açık olduğunu görüyor. Nasıl çözerim?

Bu arada konun aciliyeti var sınavlarım başlayacak PC lazım.

Son düzenleme:
Çözüm
Güvenli mod da başlatıp başka bir oturum oluşturmayı dene

Güvenli modu açtım ama aynı ekrana attı kaldım yine öyle. Geri yükleme yapsam düzelir mi?
Bende de laptopta harici klavye çalışmıyor. Çıkarıp tekrar takmam gerekiyor.

Denedim sorun devam ediyor.
Çok araştırdım ve bulduğum tek çözüm; güvenli modu acın (3-4 defa Win açılırken kapatın oto acar ) sonra sorun gidere basin Windows'u sifirla deyin ve dosylari koru deyin. Ardindan yerel veya bulut yukleme (bulut yukleme tavsiyemdir ) secerek devam edin ve PCni dosyalari koruyorak Windows'u tekrar kuracak. Bu islemden sonra verilerini 2. Bir diske kopyalayin ve temiz kurulum yapin. Tavsiye ederim.
Güvenli mod da başlatıp başka bir oturum oluşturmayı dene

Güvenli modu açtım ama aynı ekrana attı kaldım yine öyle. Geri yükleme yapsam düzelir mi?
Bende de laptopta harici klavye çalışmıyor. Çıkarıp tekrar takmam gerekiyor.

Denedim sorun devam ediyor.
Çok araştırdım ve bulduğum tek çözüm; güvenli modu acın (3-4 defa Win açılırken kapatın oto acar ) sonra sorun gidere basin Windows'u sifirla deyin ve dosylari koru deyin. Ardindan yerel veya bulut yukleme (bulut yukleme tavsiyemdir ) secerek devam edin ve PCni dosyalari koruyorak Windows'u tekrar kuracak. Bu islemden sonra verilerini 2. Bir diske kopyalayin ve temiz kurulum yapin. Tavsiye ederim.

Son düzenleme:
Çözüm
Bu sorun aynı anda bazı kullanıcılar için yaşanmış olabilir mi? Sabah benim başıma geldi. Sanal klavye ile şifremi girdim ama yine çalışmıyordu. Benimki normal reboot ile düzeldi.

Bu sorun aynı anda bazı kullanıcılar için yaşanmış olabilir mi? Sabah benim başıma geldi. Sanal klavye ile şifremi girdim ama yine çalışmıyordu. Benimki normal reboot ile düzeldi.
Olabilir hocam benim aciliyeti olduğu için bekleyemedim hiç .

Geri
Yukarı