Windows 11 gizli simgelerden Defender kaybolmuş

Megg

Decapat
Daha fazla  
Windows 11 görev çubuğundaki gizli simgelerde Windows Defender gitmiş ve geri nereden ekleyeceğimi bulamadım. Bilen varsa şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows 11 görev çubuğundaki gizli simgelerde Windows Defender gitmiş ve geri nereden ekleyeceğimi bulamadım. Bilen varsa şimdiden teşekkür ederim.
Ayarlar üzerinden "Kişiselleştirme" kısmına tıklayın. Oradan da "Görev Çubuğu" sekmesi üzerinden "Görev çubuğunda hangi simgelerin görüneceğini seçin" kısmını göreceksiniz. Oradan Windows Security tikini açın.

İyi sosyaller.

Ayarlar üzerinden "Kişiselleştirme" kısmına tıklayın. Oradan da "Görev Çubuğu" sekmesi üzerinden "Görev çubuğunda hangi simgelerin görüneceğini seçin" kısmını göreceksiniz. Oradan Windows Security tikini açın.

İyi Sosyaller.

1659990123659.png

"Görev çubuğunda hangi simgelerin görüneceğini seçin" kısmı gözükmüyor?
Görev çubuğu köşe temasındada Windows Defender yok.

Eki Görüntüle 1479062

"Görev çubuğunda hangi simgelerin görüneceğini seçin" kısmı gözükmüyor.

Görev çubuğu köşesi taşması yerinde gözüküyor mu? Gözükmüyorsa, Görev Yöneticisi'nden başlangıç yerinden Windows Security notification'u açın.

Görev çubuğu köşesi taşması yerinde gözüküyor mu? Gözükmüyorsa, Görev Yöneticisi'nden başlangıç yerinden Windows Security notification'u açın.

"Görev çubuğu köşesi taşması" orada da göremedim görev yöneticisindede yok.

Arama kısmına "Windows güvenliği" yazdığınızda oradan ulaşabiliyor musunuz Defender'a?

Dediğinizi anlamadım ama "Windows güvenliği" yazdığım zaman Defender'e girebliyorum.

Geri
Yukarı