Çözüldü Windows 11 görev çubuğu 10 gibi gözüküyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

462422

Picopat
Windows 11'e geçmeyi başardım ama görev çubuğum Windows 10'daki gibi kaldı, ne yapmalıyım?
Ekran Görüntüsü (2).png

Şaka gibi :D Ben bu ayarı yapamadım ve her yerde bu ayarın yapılamadığını yazmışlar. Regedit üzerinden bile olmuyormuş. Sana nasıl oldu anlamadım xD
NOT: Hatta en sağ koşedeki masaüstünü gösteren kısayol da Windows 10 gibi. Bence böyle takıl mis gibi.

Şaka gibi :D Ben bu ayarı yapamadım ve her yerde bu ayarın yapılamadığını yazmışlar. Regedit üzerinden bile olmuyormuş. Sana nasıl oldu anlamadım xD
Ben ilk güncellediğimde küçük görev çubuğu kalmıştı. Windows 11'de küçük görev çubuğu olmadığını görünce Win 10'a dönüp varsayılan görev çubuğunu ayarladım ama yine değişiklik olmadı.

Şaka gibi :D ben bu ayarı yapamadım ve her yerde bu ayarın yapılamadığını yazmışlar. Regedit üzerinden bile olmuyormuş. Sana nasıl oldu anlamadım xD.
not: Hatta en sağ koşede ki masaüstünü gösteren kısa yol da Windows 10 gibi. Bence böyle takıl mis gibi.

Benimki laptop ben kursam bug olur mu birkaç kişi öyle dedi.

Benimki laptop ben kursam bug olur mu birkaç kişi öyle dedi.

Açıkcası çok bilgim yok ama konu açanlar genelde ekran gidip geliyor diye sorunlar yaşadığını yazmışlar. Kimileri de çözüm için bir şeyler yazmıştı. Laptop'ım olmadığı için pek dikkat etmedim. Windows 11 konu başlığı altında açılan konuları takip edebilirsin.

W11 olduğundan emin miyiz? Insider ile geçiş yapmış olduğunuzu varsayıyorum. Eğer geliştirici kanalını seçmediyseniz, W11 değil, büyük ihtimalle W10 21H1 yüklemişsinizdir. W11'de dosya gezgini bu şekilde gözüküyor.
1625339251936.png

Hala sızdırılmış sürüm kullanıyorsanız, derhal insider'a geçmenizi tavsiye ederim.

Geri
Yukarı