Windows 11 güncellemeleri hata veriyor

466609

Hectopat
Makaleler
3
Yer
İstanbul
Merhaba, Windows 11'e yeni gelen birkaç güncelleme vardı onları yapmak için yükle dedim ama yükleme sırasında "yükleme hatası" verdi. İnen başka bir güncellemede ise "bir şeyler ters gitti değişiklikler geri alınıyor" dedi bunu nasıl çözebilirim? Daha önce biri 1 hafta duraklat sonra dene dedi onda da olmadı. Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

Bir buna bakar mısınız?
Olmaz ise buna da bakabilirsiniz bende de aynısı oldu böyle kaynaklara bakıp yapmıştım

Bir buna bakar mısınız?

Sanırım burada güncellenirken verilen hataları anlatıyor bende de bu hata var ama asıl sorun ayarlardan güncellemeyi indirirken yükleme hatası vermesi.

Ben Windows 11'i modlanmış ISO ile indirdim TPM 2.0 desteği olmadığı için bundan kaynaklanıyor olabilir mi?

Peki bu ayar var mıydı PC kapalı olduğu için ben bakamadım
Sanırım burada güncellenirken verilen hataları anlatıyor bende de bu hata var ama asıl sorun ayarlardan güncellemeyi indirirken yükleme hatası vermesi.

Ben Windows 11'i modlanmış ISO ile indirdim TPM 2.0 desteği olmadığı için bundan kaynaklanıyor olabilir mi?

Daha önce güncellemiyor muydu ve modlanmış ISO ne kadar oynanmış acaba.

Peki bu ayar var mıydı PC kapalı olduğu için ben bakamadım.

Daha önce güncellemiyor muydu ve modlanmış ISO ne kadar oynanmış acaba.

Şöyle anlatayım ben ilk Windows 11'e geçtiğim de sorunsuz her güncellemeyi alıyordu ve yapıyordu sonra format ile Windows 10'a geçtim ve tekrar 11'e dönerken aynı ISO ile kurdum bu sefer güncellemelerde hata vermeye başladı.

Geri
Yukarı