Çözüldü Windows 11 "Güvenli Önyükleme özelliğini desteklemelidir" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Arno4436

Hectopat
Daha fazla  
1633456997658.png

Selamlar bu sorunu nasıl düzeltebilirim?

Şu an legacy modda olduğunuz için Secure Boot'u aktif etseniz dahi işe yaramıyor onun için sistemi UEFI'ye çevirmek gerekli. Güncelleştirme/Kurtarma/Gelişmiş Başlangıç/Şimdi yeniden başlat'ı seçin akabinde size attığım linkteki kodları girip PC'yi resetleyince sorununuz çözülmüş olacak.

Çok teşekkürler şu an kuruyorum.

Bunu yaparsam pc sıfırlanacak mı
Şu an legacy modda olduğunuz için Secure Boot'u aktif etseniz dahi işe yaramıyor onun için sistemi UEFI'ye çevirmek gerekli. Güncelleştirme/Kurtarma/Gelişmiş Başlangıç/Şimdi Yeniden Başlat'ı seçin akabinde size attığım linkteki kodları girip pc'yi resetleyince sorununuz çözülmüş olacak.
u

Eğer sisteminiz UEFI değil legacy ise bu linkteki adımlar işinizi görür, ben bu şekilde legacy olan sistemi UEFI yaptım çünkü Secure Boot'u aktif etsem dahi sistem legacy gözüktüğü için size verdiği uyarının aynısını vermeye devam etmişti.

Hocam attığım linkteki kodları demişsiniz tekrar linki işaretler misiniz rica etsem.

Şu an legacy modda olduğunuz için Secure Boot'u aktif etseniz dahi işe yaramıyor onun için sistemi UEFI'ye çevirmek gerekli. Güncelleştirme/Kurtarma/Gelişmiş Başlangıç/Şimdi Yeniden Başlat'ı seçin akabinde size attığım linkteki kodları girip pc'yi resetleyince sorununuz çözülmüş olacak
Legacy modda şuan ve secure bootu aktif ettim. Pc Görüntü gelmedi çalışmadı ana kart yazıları dahi gelmedi. Bir şekilde sıfırladım görüntü aldım. b450m H ana kart ryzen 5 3500x işlemcim var. Dediğinizi yaparsam aynı şekilde görüntü gelmeme durumu var mı ?

Hocam attığım linkteki kodları demişsiniz tekrar linki işaretler misiniz rica etsem.
Buyrun
Legacy modda şuan ve secure bootu aktif ettim. Pc Görüntü gelmedi çalışmadı ana kart yazıları dahi gelmedi. Bir şekilde sıfırladım görüntü aldım. b450m H ana kart ryzen 5 3500x işlemcim var. Dediğinizi yaparsam aynı şekilde görüntü gelmeme durumu var mı ?
Benim başıma herhangi bir sıkıntı açmadı.

Hocam nasıl aldınız tekrar görüntüyü yardımcı olur musunuz? Lütfen.

Şu an legacy modda olduğunuz için Secure Boot'u aktif etseniz dahi işe yaramıyor onun için sistemi UEFI'ye çevirmek gerekli. Güncelleştirme/Kurtarma/Gelişmiş Başlangıç/Şimdi Yeniden Başlat'ı seçin akabinde size attığım linkteki kodları girip pc'yi resetleyince sorununuz çözülmüş olacak.
*Mesaj silindi*

Yeni konular

Geri
Yukarı