Windows 11 haberleri doğru mu?

Yanlış bilgi
Windows 10'a büyük bir güncelleme getirmeyi planlarken Windows 11 haberlerine ben olsam güvenmezdim. Resmi bir açıklama göremedim. Çıkarsa bile saçma durur doğrusu.

Bu Windows 11 furyası çıktı bir Insider olarak şüphelendim ve konuyla ilgili Microsoft ile yazışmaya başladım.

Gelen yanıtlara bir örnek:

AnalogKnight
Yanıtlanma tarihi haziran 17, 2021.
Kullanıcılarımıza yardımcı olmak için çeviri hizmeti kullanmaktayız. Lütfen dil bilgisi hatalarını affedin.

Merhaba, ben bağımsız danışman a&k. Sana yardım edebildiğime sevindim.

Şu anda, Microsoft resmi olarak Windows 11 hakkında herhangi bir haber yayınlamadı veya onaylamadı. Windows 11 hiç olmayabilir ve şu anda yükleyemezsiniz.
Ancak yakında, bu ayın 24'ünde, Microsoft ilgili bilgileri yayınlayacağı bir basın toplantısı düzenleyecek.

Sorun çözülene kadar takip etmeye devam edeceğim. İngilizcem iyi değil. Sözlerimi anlamıyorsanız, lütfen bana bildirin.

John DeV
Bağımsız Danışman

Merhaba.

Ben john bağımsız bir danışmanım ve sizin gibi bir Microsoft kullanıcısıyım. Windows 11 ve 12'yi öğrenmek istemeni anlıyorum. Windows 11 ve 12 mitler vardır. Henüz öyle bir şey yok. Windows 10 şu andan itibaren Microsoft Windows'un en son sürümüdür. Windows 10 işletim sistemi, Windows: Windows'u hizmet olarak oluşturma, dağıtma ve hizmet e-hizmet e-kullanmanın yeni bir yolunu sunar.

Ayrıca benzer bir sorun ile bu iş parçacığı kontrol etmeyi deneyebilirsiniz. İnsanlar bu yararlı bulmak.
https://answers.microsoft.com/tr-tr/windows/for...

Umarım bu işe yarar! Eğer daha fazla endişeniz varsa lütfen bana bildirin.

Şu an Çin taklidi bir sürüm gibi duruyor dikkatli olunmasında fayda var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Son düzenleyen: Moderatör:
Ve bu nasıl bir mesaj. 🤣

1624373350781.png

Yeni konular

Geri
Yukarı