Windows 11 hızlı ayarlar menüsünde kasma var

halilben01

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
GTX 1650ti
AMD Ryzen 7 4800H with Radeon Graphics
16,0 GB
2.90 GHz
Sizde oluyor mu bilmiyorum ama bu bölümü ilk açtığımda hafif kasıyor sonrasında her tıkladığımda herhangi bir kasma donma sıkıntısı olmuyor. Bunun nedeni nedir acaba?

Dosya Ekleri

• Adsız.jpg
    Adsız.jpg
    39,3 KB · Görüntüleme: 99
Normal bir durum sanıyorum. bilgisayar açılıyor, geçen süre önemli değil bir müddet sonra tıklıyorsun ve hemen gelmiyor. Kasma gibi değil drop oluyormuş gibi bir anda çıkıveriyor. Sanıyorum son güncelleme ile düzeldi. yeni güncelledim şimdilik bir problem gözükmüyor

Merhaba sorunu nasıl cozdunuz? Aynı sorun bende de mevcut.

Çözemedim ve sanırım herkeste olan bir durum

Normal bir durum sanıyorum. Bilgisayar açılıyor, geçen süre önemli değil bir müddet sonra tıklıyorsun ve hemen gelmiyor. Kasma gibi değil drop oluyormuş gibi bir anda çıkıveriyor. Sanıyorum son güncelleme ile düzeldi. Yeni güncelledim şimdilik bir problem gözükmüyor

Mesela 1 saat kullandım ve ilk defa tıkladım, yine kasıyor ama ilk defadan sonra asla kasma olmuyor

Çözemedim ve sanırım herkeste olan bir durum

Mesela 1 saat kullandım ve ilk defa tıkladım, yine kasıyor ama ilk defadan sonra asla kasma olmuyor
Evet dediğim gibi son güncelleme ile düzeldi bende.

Güncel Win 11 sürümünü "çalıştır>winver" yazıp bakabilirseniz öğrenmiş oluruz. Benim sürüm 22H2 (22621.608).

Yeni konular

Geri
Yukarı