Windows 11 Home sürümünden Pro sürümüne nasıl geçilir?

OwerPovered

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
CPU : AMD Ryzen 7 7800X3D,
Anakart : MSI MAG X670E TOMAHAWK WIFI,
Ekran Kartı : ASUS ROG STRIX GAMING OC WHITE 4090 24GB,
Ram: GSKILL 64GB (2x32GB) Trident Z5 Neo RGB 6000MHz CL30 DDR5 EXPO,
M.2 SSD : Kingston KC3000 1TB,
HDD : Western Digital 2TB BLUE WD20EZBX 3.5" 7200 Rpm SATA 3.0 Harddisk,
Monitör : Viewsonic 24" XG2405 144Hz 1ms,
Windows 11 Home sürümü kullanıyorum ürün anahtarım orijinal. Windows 11 Home'da uzak masaüstü kuramadığım için Pro sürüme geçmek istiyorum ama veri kaybetmek istemiyorum Windows'u baştan yüklemeden upgrade yapmamın yolu var mıdır? Trendyol gibi bir yerden Windows 11 Pro kodu alıp etkinleştirirsem baştan Windows 11 Pro mu indirir yoksa direk Pro'ya geçer miyim?

Windows 11 Home sürümü kullanıyorum ürün anahtarım orijinal. Windows 11 Home'da uzak masaüstü kuramadığım için Pro sürüme geçmek istiyorum ama veri kaybetmek istemiyorum Windows'u baştan yüklemeden upgrade yapmamın yolu var mıdır? Trendyol gibi bir yerden Windows 11 Pro kodu alıp etkinleştirirsem baştan Windows 11 Pro mu indirir yoksa direk Pro'ya geçer miyim?

Windows 11 Pro ürün anahtarı girersen sistem windows 11 Pro olur.

Windows 11 Home sürümü kullanıyorum ürün anahtarım orijinal. Windows 11 Home'da uzak masaüstü kuramadığım için Pro sürüme geçmek istiyorum ama veri kaybetmek istemiyorum Windows'u baştan yüklemeden upgrade yapmamın yolu var mıdır? Trendyol gibi bir yerden Windows 11 Pro kodu alıp etkinleştirirsem baştan Windows 11 Pro mu indirir yoksa direkt Pro'ya geçer miyim?

Pro surumune yukseltir veri kaybi olmadan.

Yeni konular

Geri
Yukarı