Windows 11 İndiriliyor yazısı %0'da bekliyor

reddline

Hectopat
Makaleler
18
Güncelleştirmeler bölümüne girdiğimde Windows 11'e geçmek ister misiniz gibisinden bir yer vardı. Ben de indir tuşuna bastım ama indikten sonra tekrar indiriliyor yazısı geldi. Yarım saattir yüzde 0'da. Ne yapabilirim?

Güncelleştirmeler bölümüne girdiğimde Windows 11'e geçmek ister misiniz gibisinden bir yer vardı. Ben de indir tuşuna bastım ama indikten sonra tekrar indiriliyor yazısı geldi. Yarım saattir yüzde 0'da. Ne yapabilirim?
Windows Update servisini durdur. Sonra C:/Windows/SoftwareDistribution/Download klasöründeki herşeyi sil. Ve Update servisini yeniden başlatıp kuruluma yeniden başla. Düzelmez ise bu mesaja alıntı yap iso linki atayım.

Windows Update servisini durdur. Sonra C:/Windows/SoftwareDistribution/Download klasöründeki her şeyi sil. Ve Update servisini yeniden başlatıp kuruluma yeniden başla. Düzelmez ise bu mesaja alıntı yap ISO linki atayım.

Hocam bende de aynı sorun var da bir güncelleme takılı kaldı. Az önce BIOS güncellemesi indirdi. Yüklemek için laptop yeniden başlatma bekliyor. Önce yeniden başlatma mı yapmalıyım yoksa dediğinizi mi uygulamam lazım? BIOS girince işin içine sıkıntı çıkarır mı emin olamadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam bende de aynı sorun var da bir güncelleme takılı kaldı. Az önce BIOS güncellemesi indirdi. Yüklemek için laptop yeniden başlatma bekliyor. Önce yeniden başlatma mı yapmalıyım yoksa dediğinizi mi uygulamam lazım? BIOS girince işin içine sıkıntı çıkarır mı emin olamadım.
Güncellemeleri sırayla kurar. Gerek yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı