Windows 11 Insider 22478.1000 sürümüne güncellenirken çöküyor

Alperen Can

Hectopat
Yer
Samsun
Daha fazla  
Windows 11 Insider 22478.1000 sürümü güncellemesi indi. Bilgisayarı yeniden başlattığımda yeşil ekran verdi ve bilgisayar çöktü. Sonra güncellemeyi geri 22471.1000 sürümüne aldı. Bilgisayarım açıldığında güncellemeyi tekrar yükleyip tekrar yeniden başlattım. Bu sefer yine yeşil ekran verdi ve güncellemeyi geri aldı. Güncellemeyi bir türlü yükleyemedi. Bilgisayardan değilde güncellemede sorun olduğunu düşünüyorum. Sonuçta sadece bu güncellemede böyle çökmeler yaşandı. Bunun çözümünü getirirler mi? Veya bilgisayardan kaynaklı olduğunuda düşünüyorum. Yardımcı olursanız sevnirim. İyi forumlar.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2021-10-15 220219.png
    Ekran görüntüsü 2021-10-15 220219.png
    245,5 KB · Görüntüleme: 76
Sizde sorun olmaması başkasında olmayacağı anlamına gelmiyor.

Ben bende sorun olmadı sende olmayacak gibi bir şey söylemedim. Sadece bende sorun olmadığını belirttim. Bu milletin cümleyi yarım yamalak okuyup yalan yanlış cevap vermesine aşırı sinir oluyorum. Sırf siz değil bunu yapan aşırı fazla kişi var.
Hocam 2 kere denedim ikisinde de çöktü. 3.kez deneyeceğim birazdan sebebini anlayamadım.

Bir güncelleme paketi vardı adı "Update stack" gibi bir şeydi o yüklü mü? O yüklü değilse belki sorun olmuş olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı