Windows 11 Insider geliştirici kanalı

EYPHR

Hectopat
Yer
Eskişehir
Daha fazla  
Insider programına katıldım, Insider kanallarında normalde geliştirici kanalının gözükmesi gerekiyormuş Windows 11 güncellemesini alabilmek için fakat ne kadar uğraşırsam uğraşayım asla geliştirici kanalına katılamıyorum sadece sürüm önizleme kanalında bulunabiliyorum. Windows 11 uzun zamandır beklediğim bir yazılım ve şu anda developer sürümünde olduğunu biliyorum ve eğer bir sorun ile karşılaşırsam Windows 10'a nasıl düşüreceğimi de biliyorum. Şu anlık tek isteğim Windows Insider programında geliştirici kanalına katılabilmek. (not: Sistemimin düşük olduğunun farkındayım ama ekran kartım: DirectX 12. hatırladığım kadarı ile Windows 11 kurmak için 8. nesil işlemci zorunluluğu kaldırılmıştı. Bu yüzden Windows 11 denemek istedim)

Dosya Ekleri

• resim_2021-06-29_000533.png
    resim_2021-06-29_000533.png
    25,9 KB · Görüntüleme: 254
Son düzenleyen: Moderatör:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Buradaki adımlarla deneyebildiniz mi? Bu sistemde yetersiz görünüyor ama..

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Buradaki adımlarla deneyebildiniz mi? Bu sistemde yetersiz görünüyor ama.

Sistemim elbette yetersiz ama dediğim gibi, 8. nesil işlemci zorunluluğu kalkmıştı ve Recep Baltaş 5. nesil bir işlemci ile yapabildiyse belki ben de 4. nesil bir işlemci ile yapabilirim diye düşündüm.

Sistemim elbette yetersiz ama dediğim gibi, 8. nesil işlemci zorunluluğu kalkmıştı ve Recep Baltaş 5. nesil bir işlemci ile yapabildiyse belki ben de 4. nesil bir işlemci ile yapabilirim diye düşündüm.

Ben de yapabilirsin diye düşündüm aslında, ondan atmıştım ama ekstra bir bilgim de yok bu konuyla ilgili.

Donanım gereksinimlerini karşılamıyormuş işte neden zorluyorsunuz?
Her zaman en güncel olan en iyi olan denilmez miydi bu forumda? ''Windows 7 kullanıyorum çünkü sistemim yeterli değil'' diyenleri azarlayan sizler değil miydiniz? Neden şimdi daha birkaç yıl önce alınmış ve en güncel işletim sistemi isteyen birisine ''neyi zorluyorsun kullanma sende güncel olanı'' diyorsunuz?
Siz de Windows gibi 8. nesil i3 8100 işlemcisinin intelin 7. nesil i7 7700k işlemcisinden daha iyi çalıştıracağına mı inanıyorsunuz yoksa?

Insider programına katıldım, Insider kanallarında normalde geliştirici kanalının gözükmesi gerekiyormuş Windows 11 güncellemesini alabilmek için fakat ne kadar uğraşırsam uğraşayım asla geliştirici kanalına katılamıyorum sadece sürüm önizleme kanalında bulunabiliyorum. Windows 11 uzun zamandır beklediğim bir yazılım ve şu anda developer sürümünde olduğunu biliyorum ve eğer bir sorun ile karşılaşırsam Windows 10'a nasıl düşüreceğimi de biliyorum. Şu anlık tek isteğim Windows Insider programında geliştirici kanalına katılabilmek. (not: Sistemimin düşük olduğunun farkındayım ama ekran kartım: DirectX 12. hatırladığım kadarı ile Windows 11 kurmak için 8. nesil işlemci zorunluluğu kaldırılmıştı. Bu yüzden Windows 11 denemek istedim)

ISO'sunu indir, sisteme Mount et, güncellemeyi öyle yap.

Bence bir detay atlıyoruz gibi ama ne olduğuna dair bir fikrim yok. Ben de geçiş yapmak istiyorum. Sistemim de uyumlu ama günlük yoğun olarak kullanıyorum. Veri kaybetmektense beklemeyi tercih ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı