Windows 11 Insider geliştirici kanalı

bu konu benim sorunumu çözdü.
burada yazılanları yapın, geliştirici kanalından indirirsiniz.

bu konu benim sorunumu çözdü.
burada yazılanları yapın, geliştirici kanalından indirirsiniz.
eyvallah bide onu deneyeyim
olmazsa iso indiricem

Bu konu benim sorunumu çözdü.
Burada yazılanları yapın, geliştirici kanalından indirirsiniz.

Olmadı maalesef kanka masaüstüne metin.txt oluşturdum içine kodu yazdım uzantısını .reg'e çevirdim dosyayı açtım ve bilgisayarı yeniden başlattım fakat olmadı. İlla ISO kullanmam gerekiyor sanırım.

Son düzenleme:
eyvallah bide onu deneyeyim
olmazsa iso indiricem

Olmadı maalesef kanka masaüstüne metin.txt oluşturdum içine kodu yazdım uzantısını .reg'e çevirdim dosyayı açtım ve bilgisayarı yeniden başlattım fakat olmadı. İlla ISO kullanmam gerekiyor sanırım.
olması lazım hocam, hata falan vermedi değil mi ? başarılı şekilde değiştirildi.

Olması lazım hocam, hata falan vermedi değil mi? Başarılı şekilde değiştirildi.

Herhangi bir hata vermedi sadece zarar verebilir devam etmek istiyor musunuz dedi evet dedim değişikliğin yapıldığını belirtti yeniden başlattım gözükmedi. TPM ayarını açmak için BIOS ekranına girdim Recep Baltaş'ın anlattığına göre BIOS ayarlarına girince F7 tuşuna bastığımız zaman Advanced moda geçmesi gerekiyormuş ama bende Advanced moda geçmedi ama yukarıda sekmeler kısmında Advanced sekmesi var orada bir aradım TPM ayarını veya TPM ayarının olduğu sekmeyi ve bulamadım. Anakartım TPM ile uyumlu olmadığından mıdır yoksa bahsedildiği gibi Advanced moda geçemediğim için midir?

Geri
Yukarı