Çözüldü Windows 11 Insider Preview 22454.1000 nasıl kurulur?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

466609

Hectopat
Makaleler
3
Yer
İstanbul
Merhaba, Windows 11 için Insider Preview 22454.1000 güncellemesi çıkmış. Ben de Windows 11 kullanıyorum ama güncelleştirmeleri denetle dediğimde bu güncelleme gözükmüyor. Bunu nasıl kurabilirim? Bilgisayarım TPM 2.0 ve Secure Boot destekliyor sadece işlemci uyumlu değil. Normalde denetle dediğimde gelen güncellemeleri indiriyordu ama bunu görmedi.

1631454974158.png

1631455302754.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Insider ekranını kontrol edin. Dev kanalında olduğunuzdan emin olun. Dev kanalında değilseniz ve seçemiyorsanız da yaklaşık yarım saat sonra sabit konuya eklenecek Dev kanalının ISO dosyası işinizi görecektir.
Merhaba, Windows 11 için Insider Preview 22454.1000 güncellemesi çıkmış. Ben de Windows 11 kullanıyorum ama güncelleştirmeleri denetle dediğimde bu güncelleme gözükmüyor. Bunu nasıl kurabilirim? Bilgisayarım TPM 2.0 ve Secure Boot destekliyor sadece işlemci uyumlu değil. Normalde denetle dediğimde gelen güncellemeleri indiriyordu ama bunu görmedi.

Eki Görüntüle 1164166

Eki Görüntüle 1164174

Windows Insider programından atılmışsınız.

Insider ekranını kontrol edin. Dev kanalında olduğunuzdan emin olun. Dev kanalında değilseniz ve seçemiyorsanız da yaklaşık yarım saat sonra sabit konuya eklenecek Dev kanalının ISO dosyası işinizi görecektir.

Çözüm
Windows Insider programından atılmışsınız.
Yardımınız için teşekkür ederim. ISO ile kurduğum için Insider programında değildim. Az önce geliştirici kanalına girince güncelleme geldi.

1631459348556.png

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı