Windows 11 Insider Preview Deneyimim

rentfan

Centipat
Yer
Lviv, Ukraine
Daha fazla  
Meslek
Trader, Social Media Consultant
Bugün herkes gibi denemek istiyordum ve ben de yükledim. Windows 10'dan şaşmayın. Şu an performans konusunda çok sıkıntılı bir sürüm. Resmi sürüm yayınlandığında temiz bir kurulumla yüklemenizi öneririm. Ryzen 5 3500X CPU ve GTX 960 ekran kartı ile kurdum. Windows 10 ile arasında en az 3-4 kat performans düşüşü yaşadım.

Bugün herkes gibi denemek istiyordum ve ben de yükledim. Windows 10'dan şaşmayın. Şu an performans konusunda çok sıkıntılı bir sürüm. Resmi sürüm yayınlandığında temiz bir kurulumla yüklemenizi öneririm. Ryzen 5 3500X CPU ve GTX 960 ekran kartı ile kurdum. Windows 10 ile arasında en az 3-4 kat performans düşüşü yaşadım.
GTX 750 Ti 2GB + i5-4460 + 8GB RAM ile 20 fps artışı yaşayan ben: 🤨

Öyle bir saçma konuşmuşunuz ki sanki Windows 11 tam sürüm çıkmışta, Windows 11 kötüymüş gibi. Bende ve daha birçok kişide performans arttı. Sizde bir sorun olabilir. Bu sürüm daha developer sürümü, ne demek Windows 10'dan şaşmayın?
3-4 kat derken? Sanırım troll bir konu.

Troll olduğu belli zaten amaçları Windows 11'i kötülemek.

Yeni konular

Geri
Yukarı