Windows 11 Insider'dan Official Prewiew'e nasıl geçilir?

SarayBosna

Hectopat
Merhaba şu an Windows Insider devoloper Channel dayım. Windows 11 official release çıkmasına rağmen, bir güncelleme almadım. Windows Insider'dan çıktım ama Windows Update kısmında Windows Insider da olduğumu gösteriyor. Sitedeyse Windows Insider'da böyle bir e posta kayıtlı değil diyor. Official Release'e nasıl geçerim?

1633785171232.png

Temiz kurulum yapmanız lazım. Eğer ayarlarda Windows 10'a dönme seçeneğiniz var ise Windows 10'a dönüp yükseltme ile 11'e geçebilirsiniz.

Temiz kurulum yapmanız lazım. Eğer ayarlarda Windows 10'a dönme seçeneğiniz var ise Windows 10'a dönüp yükseltme ile 11'e geçebilirsiniz.

Anladım yanıtınız için teşekkür ederim. Insider'dan direk official release e geçmenin olmaması saçma olmuş şimdi yedekleyip temiz kurulumla uğraşacağım.

Anladım yanıtınız için teşekkür ederim. Insider'dan direk official release e geçmenin olmaması saçma olmuş şimdi yedekleyip temiz kurulumla uğraşacağım.

Rica ederim hocam Windows Insider'dan offical release e geçmeyi sürüm düşürmek olarak görüyor bu yüzden izin vermiyor aslında.

Merhaba şu an Windows Insider devoloper Channel dayım. Windows 11 official release çıkmasına rağmen, bir güncelleme almadım. Windows Insider'dan çıktım ama Windows Update kısmında Windows Insider da olduğumu gösteriyor. Sitedeyse Windows Insider'da böyle bir e posta kayıtlı değil diyor. Official Release'e nasıl geçerim?

Eki Görüntüle 1184776

Her ne kadar Windows Insider Programında olmamanıza rağmen hala Windows Insider Preview derlemesi sürümünü kullanıyorsunuz. Bundan kaynaklı olabilir. Ve güncellemenin gelmeme sebebi ise daha yeni bir sürümü kullanıyorsunuz yani 22471.1000 sürümünü. RTM sürümü ise 22000.194 sürümü. Yani eskiye geçiş yapamazsınız.

ISO ile temiz kurulum yap (büyük ihtimalle dosyalarınız Windows.old klasöründe olacaktır)

Geri
Yukarı