Çözüldü MSI A320M-A Pro Windows 11 Uyumu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
fTPM ayarını açtığımı sanıyordum fakat açmayı unutmuşum. Sadece bu ayarı açmam ile birlikte kuruluma geçebildim. Eğer anakartınızda TPM yongası yoksa üstteki yöntemi deneyebilirsiniz.
O sistemle desteklenmedi he. Bittim vallahi ben. Ben de Pentium G4600 var.
Desteği olmadan kurulum yapabilenler de var. Az önce konu açtım, onaylandıktan sonra son açtığım konuyu takibe alabilirsiniz. Orada bize yardımcı olacak kişilerin çıkacağını düşünüyorum.

Aslında benim de aklımda birkaç yöntem var fakat deneyenler varsa boşuna uğraşmaya gerek yok. :D

Desteği olmadan kurulum yapabilenler de var. Az önce konu açtım, onaylandıktan sonra son açtığım konuyu takibe alabilirsiniz. Orada bize yardımcı olacak kişilerin çıkacağını düşünüyorum.
Aslında benim de aklımda birkaç yöntem var fakat deneyenler varsa boşuna uğraşmaya gerek yok. :D
Tam sürüm çıkınca belki düzelir bu hatalar.

Bilgisayarım TPM 2.0 desteklemediği için Windows 11 kuramadım. Bilgisayarınız desteklemiyor hatası ile karşılaştım. Keşke sistem gereksinimlerini de konuda paylaşsaydınız.
Çözümleri paylaşıldı hocam.

Geri
Yukarı