Windows 11 kategorisinin açıklaması değişmeli

Neden böyle bir şey yazılmış?

1642751066880.png

Bugüne kadarki en güzel görünen ve akıcı çalışan Windows. Beğenmeyen ağzının tadını bilmiyordur. Kimse kusura bakmasın.

Maalesef Türkiye şartlarında herkes sizin gibi bilgisayar sahibi değil bunu göz önünde bulundurarak yorum yapın lütfen :D

Maalesef Türkiye şartlarında herkes sizin gibi bilgisayar sahibi değil bunu göz önünde bulundurarak yorum yapın lütfen :D

Eski i5 4200M GT 720M dizüstü bilgisayarım ile Windows 11 kullanmıştım. Windows 10'a göre çok daha performanslı çalışıyordu. SSD olmasına rağmen Windows 10'da başlat menüsü 1-2 saniyede açılıyordu. Windows 11'de hiç öyle şeyler olmadı.

Yazdığımla yazdığınız arasında bir mantık ilişkisi kuramadım. Estetik görünüm ve akıcılık ne zamandan beri şahsi donanımlara göre ölçülüyor? Kaldı ki benim donanımım çoğu yeni donanıma göre geride sayılabilir.

Yazdığımla yazdığınız arasında bir mantık ilişkisi kuramadım. Estetik görünüm ve akıcılık ne zamandan beri şahsi donanımlara göre ölçülüyor? Kaldı ki benim donanımım çoğu yeni donanıma göre geride sayılabilir.

Peki bu cevabı Pentium çift çekirdek bilgisayardan yazan ben? 🤣🤣🤣🤣🤣

Birkaç ay sonra düzeltirler. Gerçekten yarım yamalak şu an ama düzeliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı