Windows 11 kurmak mantıklı mı?

furkank0c

Femtopat
Daha fazla  
RAM
4
SSD veya HDD modeli
250 GB SSD sandisk
Ekran kartı
NVIDIA GEFORCE
İşlemci
intel core i5
Merhaba, Lenovo Ideapad 100 kullanıyorum ve geçen günlerde bilgisayarıma 250GB SSD taktım. Şu an da bilgisayarda Intel Core i5 5200u CPU 2.20 GHz ve 4 GB RAM var. DirectX 12'de kurdum. Bilgisayar ile oyun oynayan biri değilim Windows 11 kurma amacım kodlama yani CMD daha kolay kullanmak için. Kurduktan sonra bilgisayarda kasma ve ısınma olur mu?

Merhaba,

Kurmanızı tavsiye etmem, 4 GB RAM son derece yetersiz kalır. Yanlış hatırlamıyorsam MS Store'da yeni Windows Terminal'i Windows 10 işletim sistemlerine de indirebiliyorsunuz.

Bende kullanıyorum i5 işlemcim var desteklemiyor ama kullanıyorum canavar gibi.

Evet, tavsiye ederim.

Windows 11 kullanan biri olarak yazıyorum. Bence sistem daha oturmamış. Geçmek için erken. Geçersen Sadece bazı programlar uyumsuz olabiliyor. MSI Afterburner'i uyumlulukta çalıştırabildim. Corsair iCUE hata verdi zor çözdüm gibi gibi sıkıntılar çıkıyor. Ama öyle ahım şahımda sıkıntısı yok. Sana kalmış. Ne yararını gördüm açıkcası onuda bilmiyorum :)

Güncel takıntınız yoksa geçmeyin derim. Benim şu güncellik takıntım olmasa şu an Windows 10'da kalmayı tercih ederdim ama şu lanet güncellik takıntısı... Problem ya, vallahi problem.

Yeni konular

Geri
Yukarı