Windows 11 kurmalı mıyım?

NscN

Kilopat
Daha fazla  
Herkese merhaba. Windows 11 kurmayı düşünüyorum; ancak programların uyumluluğu ve GTX 1650 ekran kartında bir zamanlar hata veriyordu. Şu an bu sorunlar düzeldi mi? Ve programların uyumluluğu gelmiş midir?

Herkese merhaba. Windows 11 kurmayı düşünüyorum; ancak programların uyumluluğu ve GTX 1650 ekran kartında bir zamanlar hata veriyordu. Şu an bu sorunlar düzeldi mi? Ve programların uyumluluğu gelmiş midir?

Geçtiğimiz ay boyunca Windows 11 kullandım. Windows 10 ile uyumlu programlar sorunsuz çalışıyor. 1650 kullanmadığım için onunla ilgili bir şey bilmiyorum.

Şahsi nazarımca bu senenin sonuna kadar beklemeniz daha uygun olacak gibi. Sene sonu Windows 11 tam olarak çıkmış olacaktır ve stabilizasyon problemleri ortadan kalkmış olacaktır.

Her girdiğim konuda uyarıyorum ve uyarmaya devam edeceğim. Aynı konudan yüzlerce açılıyor. Hepsinde aynı cevap; Sana kalmış, tam oturmadan indirme... Açmayın artık aynı konudan yüzlerce var.

Oyun performansı nasıl hocam?

Oyun performansı hemen hemen Windows 10 ile aynı. Hemen hemen diyorum çünkü bazı oyunlarda 3-5 FPS arttığını gözlemledim. Detroit Become Human oyununda Windows 10'da sıkça drop giriyordu, Windows 11'de yok denecek kadar azalmıştı.

Geri
Yukarı