Windows 11 kurulmalı mı?

Kernelginar

Megapat
Sosyal Tayfı
Makaleler
19
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Laptop: ASUS TUF Gaming F15 FX506LHB-HN323
İşlemci: i5-10300H
Ekran kartı: GTX 1650
RAM: 8 GB 3200 MHz DDR4 Laptop
Dahili Depolama: Intel SSDPEKNU512GZ
Meslek
Öğrenci
Merhabalar. Bilgisayarımın özellikleri:

4GB DDR4 2400MHz RAM(Gömülü)
(Not: Ekstradan 8GB RAM almayı düşünüyorum ama şuanlık laptopum 4GB RAM'e sahip.)
AMD Ryzen 3 3250u işlemci
Vega 3 Ekran kartı(dahili)
256GB SSD + 1TB HDD

Genelde Laptopumda oyun oynuyorum(ETS 2, Minecraft vs.) Ve Windows 11'in tasarımı hoşuma gitti. Windows 11'de performans sıkıntıları vs. var mı şuan aşırı derecede? Geçmek sorun olur mu? Hem denemek istiyorum. Merak ediyorum açıkçası. Birde Windows 11'e yükselttikten sonra karanlık modu nasıl açabilirim? Ürün anahtarım olmadan olmuyor mu? Teşekkürler.

(Not: Ekstradan 8GB RAM almayı düşünüyorum ama şuanlık laptopum 4GB RAM'e sahip.)
256GB SSD + 1TB HDD

Genelde Laptopumda oyun oynuyorum(ETS 2, Minecraft vs.) Ve Windows 11'in tasarımı hoşuma gitti. Windows 11'de performans sıkıntıları vs. var mı şuan aşırı derecede? Geçmek sorun olur mu? Hem denemek istiyorum. Merak ediyorum açıkçası. Birde Windows 11'e yükselttikten sonra karanlık modu nasıl açabilirim? Ürün anahtarım olmadan olmuyor mu? Teşekkürler.
Tam olarak hazırlandıktan sonra kurarsanız daha iyi olur.

Şimdilik stabil sürümü bekleyin, bayağı sorun var ve güncellemeler ile daha da artıyor, ancak çok istiyorsanız bir sanal makineye ve ya dual boot olarak kurabilirsiniz.

Yaklaşık 2-3 haftadır kullanıyorum. Bir sorunu sıkıntısı yok fakat bazen buglarla savaşıyorsunuz. Ama binde bir.

Yok hocam şu anlık Windows 11'de kalın.

Anladım, teşekkürler.

256GB SSD + 1TB HDD

Daha Insider, hayır.

Geri
Yukarı