Çözüldü Windows 11 kurulumu nasıl yapılır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

WandaaMaximoff

Decapat
Daha fazla  
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Arkadaşlar bu videoyu rehber alarak Windows 11 kurulumu gerçekleştirebilir miyim? Biraz tırsıyorum açıkçası. Rufus falan ona kafam basmadı. Yükleme medyası oluşturarak aynen böyle Windows 11 temiz kurulum yapabilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Bu rehber ile Windows 11 kurabilirsiniz:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Windows 11 ISO
Rufus kullanmana gerek yok microsoftun kendi sitesinde yükleme medyası oluşturmak için kendi programı var hızlıca halledersin ancak Windows 11i önermem kendi bilgisayarımı 11 yapıp tekrar 10a geri döndüm.

Bu rehber ile Windows 11 kurabilirsiniz:

Windows 11 ISO

Çözüm

Arkadaşlar bu videoyu rehber alarak Windows 11 kurulumu gerçekleştirebilir miyim? Biraz tırsıyorum açıkçası. Rufus falan ona kafam basmadı. Yükleme medyası oluşturarak aynen böyle Windows 11 temiz kurulum yapabilir miyim?

Rufus kullanmana gerek yok Microsoft'un kendi sitesinde yükleme medyası oluşturmak için kendi programı var hızlıca halledersin ancak Windows 11i önermem kendi bilgisayarımı 11 yapıp tekrar 10a geri döndüm.

Arkadaşın dediği gibi Windows 11 yükleme yardımcısıyla yükseltebilirsin fakat yükseltmeden önce geri yükleme noktası oluşturmanı tavsiye ederim. Beğenmezsen sorunsuz şekilde geri dönebilmen için.

Hiçbir şey olmaz korkma zaten Shift delete gibi tanınmış bir kanal o yüzden o adımların hepsini uygula.

Hocam bunu yapmak sistemde dosya bırakır mı çünkü format sonrası tertemiz olmasını istiyorum.

Eğer Windows 11'i beğenirseniz daha sonra o noktayı ve windows.old (bu klasörün oluşup oluşmayacağından tam emin değilim) klasöürü silerseniz kalıntı kalmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı