Windows 11 Kurulur mu?

433332

Decapat
Selamlar, iki küçük soru sormak için bu başlığı açtım. İlk olarak; Windows 11 kurulur mu, kasma ya da farklı türden sorunlar yaşanır mı, RAM yetersizliği yaşanır mı ya da Windows Defender'i var mı bunu merak ediyorum. İkincil olarak da; Benim sistemim Windows 11'i kaldırır mı? Sistemim şunlar: NVIDIA GeForce GT730 4 GB DDR3 | Intel Core i5-3470S 2.90 GHz | 8 GB RAM | Windows 10 64 Bit. Şimdiden teşekkürler.

Selamlar, iki küçük soru sormak için bu başlığı açtım. İlk olarak; Windows 11 kurulur mu, kasma ya da farklı türden sorunlar yaşanır mı, RAM yetersizliği yaşanır mı ya da Windows Defender'i var mı bunu merak ediyorum. İkincil olarak da; benim sistemim Windows 11'i kaldırır mı? Sistemim şunlar: NVIDIA GeForce GT730 4 GB DDR3 | Intel Core i5-3470S 2.90 GHz | 8 GB RAM | Windows 10 64 Bit. Şimdiden teşekkürler.

Ben şahsen evimdeki 3 PC'yi Windows 11'e geçirdim fakat abi sorunlarından dolayı 2 tanesini takrar Windows 10 yaptım. Sizin tercihiniz gözünüze hoş geliyorsa geçin derim.

Herkese diyorum. Tekrar ediyorum. Daha stabil sürüm çıkışı yapılmamış bir işletim sistemini sırf meraktan indirmeyin eğer hali hazırda memnun olduğunuz bir işletim sistemi varsa. Sisteminiz zaten pek iyi değil gibi.

Selamlar, iki küçük soru sormak için bu başlığı açtım. İlk olarak; Windows 11 kurulur mu, kasma ya da farklı türden sorunlar yaşanır mı, RAM yetersizliği yaşanır mı ya da Windows Defender'i var mı bunu merak ediyorum. İkincil olarak da; benim sistemim Windows 11'i kaldırır mı? Sistemim şunlar: NVIDIA GeForce GT730 4 GB DDR3 | Intel Core i5-3470S 2.90 GHz | 8 GB RAM | Windows 10 64 Bit. Şimdiden teşekkürler.

İsterseniz deneyin, hosunuza gitmezse Windows 10'a cevirmek cok kolay.

Selamlar, iki küçük soru sormak için bu başlığı açtım. İlk olarak; Windows 11 kurulur mu, kasma ya da farklı türden sorunlar yaşanır mı, RAM yetersizliği yaşanır mı ya da Windows Defender'i var mı bunu merak ediyorum. İkincil olarak da; Benim sistemim Windows 11'i kaldırır mı? Sistemim şunlar: NVIDIA GeForce GT730 4 GB DDR3 | Intel Core i5-3470S 2.90 GHz | 8 GB RAM | Windows 10 64 Bit. Şimdiden teşekkürler.

Tam sürüm çıkmadan güncelleme donanımın için Windows 11 ile uyumlu sürücüler daha olmadığı için sorun yaşarsın üstelik güvenlik sorunları da yaşarsın

Windows 10'un arkada çalışan çok fazla uygulaması var ve "sysmain" gibi şeyler çok fazla ram yiyor. Bu yüzden belki 11 daha iyi olur diye düşündüm. Tam olarak betadan çıktığı zaman iyice araştırıp döndürmeyi düşünüyorum şimdilik 10 ile devam edeceğim herkese teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı