Windows 11 masaüstünde ara sıra takılıyor

"PHANTOM"

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Windows 11 kullanıyorum ve hiçbir uygulamada ve oyunlarda bilgisayar donmazken nedensizce masaüstünde ara sıra takılıyor. Mesela ara sıra sağ tık yapamıyorum. Ve uygulamalara tıklayamıyorum. İmleç hala hareket ediyor ama. Ve görev çubuğundaki uygulamalara tıklayabiliyorum. Oyunlarda donma vesaire de yok. Farede de bir sıkıntı yok. Sorun ne olabilir?

Konuyu hortlatıyorum ama aynı problemi bende yaşamaktayım. 3 kere format attım Windows 11 Pro olarak sorunum geçmedi siz nasıl çözdünüz? Bilgisayarım güncel şu an masaüstündeki uygulamalar donuyor tıklamıyor 3-5 saniye sonra tıklıyor görev çubuğundaki uygulamalarda bir sıkıntı yok oyunlarda da bir problem yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Konuyu hortlatıyorum ama aynı problemi bende yaşamaktayım. 3 kere format attım Windows 11 Pro olarak sorunum geçmedi siz nasıl çözdünüz? Bilgisayarım güncel şu an masaüstündeki uygulamalar donuyor tıklamıyor 3-5 saniye sonra tıklıyor görev çubuğundaki uygulamalarda bir sıkıntı yok oyunlarda da bir problem yok.
Ben hala çözemedim maalesef gine yani sorun var şuan. Windows 11 den kaynakli büyük ihtimal. O kadar format attim güncelleştirme yaptım ama hiç birşey değişmedi. En azından oyunlarda sıkıntı yok. Böyle idare ediyoruz bakalım.

Geri
Yukarı