Windows 11 masaüstünde kasıyor

Ardacpr14

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, bugün bilgisayarımı Windows 11 sürümüne yükselttim fakat bir şey fark ettim. Örneğin bazı uygulamaların pencerelerini kapatırken kapatma animasyonları kasıyor,masaüstündeyken yenile yaptığımda birkaç saniye sonra uygulamalar geliyor, uygulamalara çift tıkladığımda biraz gecikmeli açılıyor. Bu sorunu çözmenin bir yolu var mı? Ekran kartımı vs. için herhangi bir güncellememi yapmam gerekiyor? Güncellemelere baktım fakat bir şey gözükmüyor.

Windows 11 ile ilgili cikmis chipset ve ekran karti guncellemelerini yap.

Gereksiz gordugun calisir durumdaki hizmetleri kapat.

Sonra tekrar test et. İnsallah duzelir.

Windows 11 ile ilgili cikmis chipset ve ekran karti guncellemelerini yap.

Gereksiz gordugun calisir durumdaki hizmetleri kapat.

Sonra tekrar test et. İnsallah duzelir.
Chipset derken?Biraz yardımcı olabilirmisiniz,bir de şöyleki Nvidia denetim paneli için bir güncelleme gözükmüyor,bir de Geforce Experience için güncelleme vardı Windows 11 için bunu zaten yaptım ama devam ediyor

Chipset derken?Biraz yardımcı olabilirmisiniz,bir de şöyleki Nvidia denetim paneli için bir güncelleme gözükmüyor,bir de Geforce Experience için güncelleme vardı Windows 11 için bunu zaten yaptım ama devam ediyor
Laptop kullaniyorsan, laptop markasinin sitesindeki guncellemeleri kontrol et.

Masaustu kullaniyorsan, internetten anakart modeline gore Windows 11 chipset surucusu ara.

Laptop kullaniyorsan, laptop markasinin sitesindeki guncellemeleri kontrol et.

Masaustu kullaniyorsan, internetten anakart modeline gore Windows 11 chipset surucusu ara.
Masaüstü kullanıyorum güncellemeyi buldum fakat zip indfirdi bu güncellemeyi yapmam için herhangi bir,flash bellek vs. gerekiyor mu nasıl kuracağım?

Yeni konular

Geri
Yukarı