Windows 11 mavi ekran hatası

brkstl

Decapat
Katılım
13 Temmuz 2019
Mesajlar
53
Çözümler
1
Öncelikle iyi akşamlar. Windows 11'e mavi ekranlardan kurtulurum umuduyla geçmiştim ancak burada da peşimi bırakmıyorlar. Sebebini bilmediğim sorunlara çözüm bulabilir misiniz lütfen?


Ekstra olarak Opera kullanırken çok kez sayfa çöktü gibisinden hatalar alıyorum ve son mavi ekran da internette gezinirken karşıma çıktı. Belki ipucu olur.
 
KS
KS
brkstl

brkstl

Decapat
Katılım
13 Temmuz 2019
Mesajlar
53
Çözümler
1
Mavi ekran sorununuz ne zaman başladı belki bazi işlemler çakışabilir.
Çok uzun süredir bilgisayarım bu şekilde. Başlangıcı için net bir şey söyleyemeyeceğim. Garip garip yerlerde, zamanlarda hata veriyor. Bazı zamanlar küçük kalp krizleri de yaşanıyor bilgisayarda. Mesela Forza 5 küçük bir donuyor yarım saniye kadar sonra devam ediyor. Diğer çoğu oyunda donup oyundan atıyor (Lol, f1, rocketleague...)
 

Carter Slade

Centipat
Katılım
27 Kasım 2020
Mesajlar
51
Çok uzun süredir bilgisayarım bu şekilde. Başlangıcı için net bir şey söyleyemeyeceğim. Garip garip yerlerde, zamanlarda hata veriyor. Bazı zamanlar küçük kalp krizleri de yaşanıyor bilgisayarda. Mesela Forza 5 küçük bir donuyor yarım saniye kadar sonra devam ediyor. Diğer çoğu oyunda donup oyundan atıyor (LoL, F1, Rocket League...)

Bilgisayarın parcalarında sorun olabilir bir kontrol ettir istersen.
 
KS
KS
brkstl

brkstl

Decapat
Katılım
13 Temmuz 2019
Mesajlar
53
Çözümler
1
Memtest86 ile RAM testi yapıp sonuçları paylaşın.
Yazın yapmıştım her şey temizdi şimdi boş zaman ayarlayabilirsem bir daha yapayım.
 
Yukarı