Çözüldü Windows 11 Minecraft Java Edition Kısayolu oluşturma

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

403052

Megapat
Makaleler
15
Daha fazla  
Windows 11'e dün geçtim. Minecraft Java Edition indirdim fakat arama yerinde çıkmıyor. Kısayolunu oluşturup oyunlar klasörüme atmak istiyorum. Nasıl yapabilirim? Ayrıca oyun orijinal.

Windows 11'e dün geçtim. Minecraft Java Edition indirdim fakat arama yerinde çıkmıyor. Kısayolunu oluşturup oyunlar klasörüme atmak istiyorum. Nasıl yapabilirim? Ayrıca oyun orijinal.

Program files X86 klasöründe Minecraft klasörünü bulun orada Minecraft launcher.exe olması lazım.

Öyle bir klasör bulamadım. Siteden indirdim Launcher'ın Setup'ını. Sonra onu açınca Store'dan bir Launcher'ın kendisini indirdi.

Çalıştır kısmına Shell:Appsfolder yazarak bütün mağaza uygulamalarına ulaşabilirsiniz. Masaüstüne atılabiliyor.

Öyle bir klasör bulamadım. Siteden indirdim Launcher'ın Setup'ını. Sonra onu açınca Store'dan bir Launcher'ın kendisini indirdi.

Çözüm
Teşekkürler sayenizde çözdüm. Bulduğum başka bir konuda da birisi aynı şeyi söylemişti fakat "Shell:Appsfolder yazarken Shell:'den sonra boşluk bıraktığı için bir türlü yapamadıydım :D

Yeni konular

Geri
Yukarı