Windows 11 nasıl kurulur?

bilal232

Hectopat
Şu an Windows 11 kurmak istesem bunlardan hangilerini seçmem lazım? Bir de şu an kuracağım sürümü 5 Ekim'de çıkacak olan tam sürüme güncellemem için yeniden temiz kurulum yapmam gerek mi yoksa güncelleme ile 5 Ekim'de çıkacak olan sürüme yükseltebilir miyim?

1632683369154.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Şu an Windows 11 kurmak istesem bunlardan hangilerini seçmem lazım? Bir de şu an kuracağım sürümü 5 Ekim'de çıkacak olan tam sürüme güncellemem için yeniden temiz kurulum yapmam gerek mi yoksa güncelleme ile 5 Ekim'de çıkacak olan sürüme yükseltebilir miyim?

Eki Görüntüle 1174671

Tam sürümü yüklemek istiyorsanız en üsteki betayı seçin. Dev kanalına ki Windows 11 31 Ekim'de çalışmayacak.

Eki Görüntüle 1174671

Üstten 2. olanı indirin.

Eki Görüntüle 1174671
Windows 11 tam sürümü şu an en üstteki Dev Channel üzerinde mevcut fakat tavsiye etmem. Şimdilik 2. seçenek yani Beta Channel a girebilirsiniz. Daha sonra 5 Ekimde kararlı sürüm çıkınca direkt olarak Windows Update üzerinden yükseltebileceksiniz. Sıfırlamaya gerek yok.

Windows 11 tam sürümü şu an en üstteki Dev Channel üzerinde mevcut fakat tavsiye etmem. Şimdilik 2. seçenek yani Beta Channel'a girebilirsiniz. Daha sonra 5 Ekim'de kararlı sürüm çıkınca direkt olarak Windows Update üzerinden yükseltebileceksiniz. Sıfırlamaya gerek yok.

Windows 11'in tam sürümü Beta kanalına olan.

Windows 11 tam sürümü şu an en üstteki dev Channel üzerinde mevcut fakat tavsiye etmem. Şimdilik 2. seçenek yani beta Channel'a girebilirsiniz. Daha sonra 5 Ekim'de kararlı sürüm çıkınca direkt olarak Windows Update üzerinden yükseltebileceksiniz. Sıfırlamaya gerek yok.

5 Ekim'de çıkacak olan beta kanalındaki sürüm hocam.

İlk önce geliştirici kanalına geliyor diye biliyordum. Ben şu an beta kanalında son sürümdeyim zaten. Bu tam sürüm mü? 2 haftadır güncelleme gelmedi neredeyse.

Evet. Şu an olduğunuz tam sürüm. Bende o sürümdeyim.

İlk önce Geliştirici Kanalına geliyor diye biliyordum. Ben şu an Beta kanalında son sürümdeyim zaten. Bu tam sürüm mü? 2 haftadır güncelleme gelmedi neredeyse.
Beta kanalında olan yayımlanmaya hazırlanacak olan sürüm. Dev kanalında olan Windows 11 ileride çıkacak olan özellikleri gösterir.

Geri
Yukarı