Çözüldü Windows 11 nasıl yüklenir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

EmreTownley

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RAM: 16GB Ekran Kartı: İntel Arc A750 LE 8GB İşlemci: İntel Core i3 12100f
Ilk kez baska bir isletim sistemine gecis yapacagim. Acaba birisi buradan bir rehber atabilir mi? Windows 10'dan Windows 11 gecmek bedava diye duydum ama ilk kez yapacagim için bilgisayara herhangi bir sikinti gelir bozulur diye korkuyorum. Yuklerken Windows 11 yukleme yardimcisini kullanacagim, yardimlarini bekliyorum. Teşekkür ederim, iyi gunler.

Çözüm
Aşağıdaki rehberlerimizi izleyerek istediğiniz yöntemi seçip Windows 11 kurulumu yapabilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Aşağıdaki rehberlerimizi izleyerek istediğiniz yöntemi seçip Windows 11 kurulumu yapabilirsiniz.

Çözüm
Ben nasıl geçeceğini tam olarak anlatamam ama nasıl yaptığımı anlatabilirim eğer Windows'un orijinal ise ayarlarda Insider diye bir kısım olmalı oradan kayıt oluşturarak Gmail hesabın ile geliştirici ayalarlarını falan seçtim ondan sonra zaten Windows Update kısmına 11 ISO geldi onu yükledikten sonra bilgisayarı yeniden başlattığım zaman kurulumunu otomatik kendisi yaptı ben beklemekten başka bir şey yapmadım.

Microsoft'un resmi websitesinden 3 seçenekten birini seçerek kolaylıkla yükleyebilirsiniz.

Neyse hepinize teşekkür ederim şu an Windows 11'den yaziyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı