Windows 11 nasıl yüklenir?

Justosious

Hectopat
Yer
Berlin
RAM
12 GB
Ekran kartı
RX 560X
Anakart
AN 515 42
İşlemci
Ryzen 5 2500u
Dostlar işlemcim TPM 2.0 destekliyor ama minimum desteklenmiyor diyor Microsoft ve Update üzerinden güncelleme yapmıyor. Format yöntemi ile oluyor sadece. Bunu nasıl aşabilirim ve Update üzerinden kurabilirim? İşlemci: Ryzen 5 2500U. (TPM 2.0 desteği var)

Dostlar işlemcim TPM 2.0 destekliyor ama minimum desteklenmiyor diyor Microsoft ve Update üzerinden güncelleme yapmıyor. Format yöntemi ile oluyor sadece. Bunu nasıl aşabilirim ve Update üzerinden kurabilirim? İşlemci: Ryzen 5 2500U. (TPM 2.0 desteği var)
İşlemciniz Windows 11'i desteklemiyor.

İşlemciniz Windows 11'i desteklemiyor.

Öyle bir şey yok hocam atom işlemci destekliyor yerin dibindeki Pentium destekliyor bu Ryzen desteklemiyor :D saçmalık resmen neyse.
galiba i7-7700k bile desteklenmiyor
BIOS'tan FTPM'i acman gerek.
Tahminim o kapalı.

Hocam laptop olduğu için FTPM diye bir şey göremiyorum BIOS'da sürümü InsydeH2O (1.18) Acer.

Öyle bir şey yok hocam atom işlemci destekliyor yerin dibindeki Pentium destekliyor bu Ryzen desteklemiyor :D saçmalık resmen neyse.
galiba i7-7700k bile desteklenmiyor

Hocam laptop olduğu için FTPM diye bir şey göremiyorum BIOS'da sürümü InsydeH2O (1.18) Acer.
Hocam Windows 11 i destekleyen işlemciler arasından sizin işlemciniz yok. İşlemcinin tek başına TPM'yi desteklemesi bir şey ifade etmez. İlla yüklemek istiyorsanız processor bypasslama yapın.

Hocam Windows 11'i destekleyen işlemciler arasından sizin işlemciniz yok. İşlemcinin tek başına TPM'yi desteklemesi bir şey ifade etmez. İlla yüklemek istiyorsanız Processor bypasslama yapın.

Hocam benim de işlemcim desteklemiyor flasha ISO'yu yazdırsam orijinalini indirip kurunca hatamı verir?

Yeni konular

Geri
Yukarı